Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
blvck_beauty OSZUST! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: blvck_beauty OSZUST! (/Temat-blvck-beauty-OSZUST-109149)

Strony: 1 2


RE: blvck_beauty OSZUST! - Jacuss - 22-02-2015 18:40

Co Ty piszesz, że sprawa została wyjaśniona? Nawet tu w temacie kręcisz.

Próbowałem na 10 FP - od 1 do 100 tys lajków i było to samo!

W rozmowach widać, jak kręci pisząc, że niby dodało lajka do mojego FP a na moim żadnego lajka więcej.

@[Coristo]


RE: blvck_beauty OSZUST! - surfer0700 - 22-02-2015 19:18

@[blvck_beauty] sprawa będzie wyjaśniona jak @[Jacuss] o tym napisze, więc skończ pieprzyć prosze Cie...
Jak nie masz nic na swoją obronę to ban leci. A jak na like jackera poświęciłeś masę czasu to śmiech na sali. Kurs htmla sobie włączył i chce być programistałkę ? Jerk


RE: blvck_beauty OSZUST! - blvck_beauty - 22-02-2015 19:23

(22-02-2015 19:18)surfer0700 napisał(a):  @[blvck_beauty] sprawa będzie wyjaśniona jak @[Jacuss] o tym napisze, więc skończ pieprzyć prosze Cie...
Jak nie masz nic na swoją obronę to ban leci. A jak na like jackera poświęciłeś masę czasu to śmiech na sali. Kurs htmla sobie włączył i chce być programistałkę ? Jerk

Nie mam nic na swoją obronę?
Rozumiem, że lekko ponad 10 osób którzy kupili ten skrypt i im wszystko działa to żadna obrona.
Bawi mnie Twoje podejście do sprawy. Byłem już nie na jednym forum moderatorem i wierz mi, że osoba która posiada taką rangę nie powinna się tak zachowywać. Wink

/ Jak na moderatora takiego forum to śmiech na sali. Prosisz mnie o wyjaśnienie a nawet go nie czytasz / nie potrafisz przeczytać ze zrozumieniem. Polizał dupkę i chce być moderatorstałkę? beka


RE: blvck_beauty OSZUST! - surfer0700 - 22-02-2015 19:27

Na forum Tibijczyków? Z resztą, co mnie to obchodzi...
Interesuje mnie ten temat. I właśnie wylatujesz z forum. Pozdrawiam Cie Pajacu,

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.