Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
15 groszy za rejestrację [Klub GFK] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 15 groszy za rejestrację [Klub GFK] (/Temat-15-groszy-za-rejestracje-Klub-GFK-10914)



15 groszy za rejestrację [Klub GFK] - xyuru - 25-07-2010 21:21

[Obrazek: r2.logo.gif]


Witam. Przedstawiam wam i za razem zapraszam do uczestnictwa w programie w serwisie GFK. Idea serwisu polega na robieniu badań rynkowych, czyli ankiet, za co my, po wypełnieniu ich, dostajemy punkty. Ankiety pojawiają się średnio co 2 tygodnie, lecz warte są sporo punktów. Za 2 w pełni wypełnione ankiety możemy mieć doładowanie (zazwyczaj punktów za ankietę jest dużo, ale zdarzają się też 'słabsze' ankiety). Czasami zdarza się, że nie spełniamy wymagań do ankiety i dostajemy 10 czy 15 pkt, lecz mimo to warunki są bardzo korzystne.

Serwis jest pewny. Na start otrzymacie 25 punktów. Zabiera mało czasu, nie trzeba wchodzić codziennie, bo powiadomienia o ankiecie natychmiast przychodzą na e-mail. Polecam!

A oto moja oferta:
Za rejestrację (bez fake'ów, zmiennych IP, tylko 1 konto) otrzymasz 15 groszy na Paypal. Jak to zrobić? Napisz post lub PW ze swoim mailem, a ja wyślę zaproszenie.
Zapraszam.
Zaproszenia wysyłam ze strony, na maila. Reflink jest mało opłacalny.

Mail dochodzi trochę później, bo oni muszą tego maila sprawdzić (sam nie wiem na czym to polega).
Wybaczcie te opóźnienia.
Obecnie wysłanych zaproszeń: 3

LISTA ZAMKNIĘTA DO ODWOŁADNIA!



RE: 15 groszy za rejestrację [Klub GFK] - Kicha - 25-07-2010 22:29

[email protected]


RE: 15 groszy za rejestrację [Klub GFK] - Vesperus - 25-07-2010 23:29

[email protected]


RE: 15 groszy za rejestrację [Klub GFK] - MareKSG - 26-07-2010 00:59

[email protected]


RE: 15 groszy za rejestrację [Klub GFK] - xyuru - 26-07-2010 09:27

LISTA ZAMKNIĘTA DO ODWOŁANIA. Zaproszenia wysłane.


RE: 15 groszy za rejestrację [Klub GFK] - xyuru - 30-07-2010 15:18

Dostał ktoś zaproszenia?