Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
TrafficMonSoon - wypłaty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: TrafficMonSoon - wypłaty (/Temat-TrafficMonSoon-wyplaty-109138)

Strony: 1 2 3 4


TrafficMonSoon - wypłaty - Hacked - 22-02-2015 15:22

Witam.
Do TrafficMonSoon dołączyłem na samym początku jak się pojawił, po czym wypłaciłem cały kapitał, gdyż traktowałem program krótkoterminowo. Natomiast widzę, że cieszy się teraz dużym zainteresowaniem, naliczenia są stabilne i na tym samym poziomie od dłuższego czasu, około 2% dziennie. Wypłaty niemal natychmiastowe do 1 godziny max.

Postanowiłem, więc ponownie coś podziałać z tym programem. Zamieszczam dowody moich wypłat - screen z konta w TMS i paypal dla potwierdzenia. Są to stare dowody, gdyż wszystko wypłaciłem z programu i zaczynam ponownie działać. Byłem typowo pasywnie, a teraz zaczynam polecać.

Będę tutaj zamieszczał regularnie swoje dowody wypłat.

[Obrazek: vRynOP.png]

[Obrazek: LWzGRt.png]

Ciekawą opcją są Cashlinks. Jak to działa?

Kiedy klikasz w Cash LInks i zarobisz 0,10$ -- i jeśli masz 10 poleconych którzy zrobią to samo, nawet jeśli to są FREE members bez aktywnego konta i wykupionych AdPacków zarobisz 1.10$ z Cash Links każdego dnia.

Zarabiasz 100% kwoty jaką zarabiają Twoi poleceni klikając w Cash Links. Ty zarabiasz i oni zarabiają tę samą kwotę.

Więc pójdźmy krok dalej.

500 poleconych zarabia $0.10 dziennie = $50 zarobku z Cash Links
1000 poleconych zarabia $0.10 dziennie = $100 zarobku z Cash Links

Nie jest wymagane kupowanie czegokolwiek w Traffic Monsoon by zarabiać z Cash Links!

Więc policz ile możesz zarobić w ciągu miesiąca albo roku gdy Twoi poleceni będą zarabiać (tylko) 0,10$ dziennie na Cash Links?

10 poleconych X $0.10 zarabia z Cash Links X 30 dni = $30 zysku
500 poleconych X $0.10 zarabia z Cash Links X 30 dni = $1.500 zysku
500 poleconych X $0.10 zarabia z Cash Links X 365 dni = $18.250 zysku
1000 poleconych X $0.10 zarabia z cash links X 30 dni = $3.000 zysku

To nie jest gwarantowany przychód, ale przykład tego jaki potencjał zarobkowy tkwi w polecaniu TM innym użytkownikom klikającym w Cash Links.

Nie jest potrzebne kupowanie. Można to robić na darmowym koncie.

Prawdziwą drogą zwielokrotnienia Twoich zysków jest polecanie nowych użytkowników by przyszli i poznali nasze usługi reklamowe i klikali reklamy.

Oprócz tego można oczywiście kupić pakiet reklamowy za 50$, który zarabia do 55$, czyli 110%.

Zainteresowany? To zapraszam do kontaktu Smile


RE: TrafficMonSoon - wypłaty - Mercz - 23-02-2015 23:03

a wydaje się ciekawe, zobaczymy co z tego będzie Wink

osobiście mnie zaciekawilo. Wink


RE: TrafficMonSoon - wypłaty - Hacked - 28-02-2015 17:48

Jutro będę zlecał wypłatę (postaram się nagrać wideo jak zlecam i ile czekam na wypłatę), gdyż uzbierałem $10 z cash links - z poleconych bez inwestycji ich!
[Obrazek: 5cRFay.png]

Normalnie minimum do wypłaty jest $2, ale z każdą wypłatą o $1 rośnie, aż tak do $10. Później na stałe jest $10.


RE: TrafficMonSoon - wypłaty - Hacked - 02-03-2015 00:29

Obiecane wideo:





RE: TrafficMonSoon - wypłaty - bobogfgdg - 02-03-2015 15:28

Na razie tylko Paidverts kombinuje, ale ciekawe


RE: TrafficMonSoon - wypłaty - Hacked - 02-03-2015 17:26

Wg mnie dużo stabilniejszy program revenushare niż PaidVerts, dlatego zrezygnowałem całkowicie z PV. Jedynie akcjami się tam bawię. Idą w górę, wiec dobrze.


RE: TrafficMonSoon - wypłaty - Hacked - 05-03-2015 15:52

[Obrazek: 5Kv0Pd.png]

Od ostatniej wypłaty (1 marzec) z cash links uzbierało się ponad $4. Niby mała suma, ale na miesiąc już spokojnie $30 wychodzi, więc dodatkowe 100 zł na jakąś imprezę lub whisky zawsze przyda się Big Grin

Zauważyłem, że jakiś polecony kupił pakiety reklamowe, ale nie obejrzałem reklam, więc prowizja przepadła, a szkoda.

Jestem w trakcie tworzenia narzędzi pod TM i ruszamy mocno Smile


RE: TrafficMonSoon - wypłaty - Hacked - 10-03-2015 20:09

Dzisiaj będę zlecał kolejną wypłatę. Strona prawie ukończona. Nagrywam prezentację i lecimy z tematem Smile


RE: TrafficMonSoon - wypłaty - Hacked - 11-03-2015 00:32

Kolejna szybka wypłata - czas oczekiwania niecałe 7 minut.

[Obrazek: 0JRAGB.png]


RE: TrafficMonSoon - wypłaty - ScamKiller - 20-03-2015 20:48

Pierwsza, testowa wypłata z TM: http://prntscr.com/6ibl49