Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Masowy import Zdjęć jako post - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Masowy import Zdjęć jako post (/Temat-Masowy-import-Zdjec-jako-post-109132)



Masowy import Zdjęć jako post - Sofokles - 22-02-2015 14:39

Cześć!

Po długich poszukiwaniach w google, niestety niezbyt owocnych, zgłaszam się do was z zapytaniem o plugin, który byłby w stanie obsłużyć mi wysyłkę kilku tysięcy zdjęć na WP, aczkolwiek tak by każde zdjęcie tworzyło nowy post + miniaturke.

Nie potrzebuje specjalnych bajerów, ustawień, najlepiej by działało to jak najprościej - wrzucam zdjęcie, pokazuje się miniaturka na głównej, po wejściu w zdjęcie mamy zdjęcie oryginalne. Tyle.

Jedyną mile widzianą opcją było by możliwe edytowanie odnośnika po kliknięciu w owe zdjęcie.

Pozdrawiam!


RE: Masowy import Zdjęć jako post - amb - 14-07-2015 18:34

Odświeżam temat, bo też nie mogę znaleźć czegoś odpowiedniego. Nikt nie kojarzy takiej wtyczki?


RE: Masowy import Zdjęć jako post - Haxite - 14-07-2015 19:11

Cześć,
Bezpośrednio do postów to chyba musisz zainwestować / poszukać motywu pod tematykę "fotoblogowanie".


Wtyczka NextGEN Gallery jest całkiem cacy ale chyba ciebie to nie urządza :<
    1. Rozbudowany system galerii
    2. Tworzysz i zarzadzasz nieograniczoną ilością galerii
    3. Sortujesz zdjęcia, edycja i ustawiasz wielkość ikon
    4. Tagowanie
    5. Masowe wgrywanie zdjęć do galerii
Nic lepszego nie znajdziesz. Daj znać w temacie czy działa, jak działa i czy warto jej używać dla potomnych Smile

Ciekawy jestem też czy sprawdziłeś ten artykuł: http://seoway.pl/sposob-na-masowe-dodawanie-obrazkow-wordpressa-z-url/
Może akurat natchnie cię na coś Wink


RE: Masowy import Zdjęć jako post - Sofokles - 16-07-2015 10:33

Tak, czytałem artykuł.

Co do wtyczki, widziałem ją ale w sumie nie testowałem. Co prawda mam już rozwiązany problem autorską wtyką, a raczej integracją która tworzy post wewnętrznie, poprzez wpis do bazy, ale sprawdzę i tą wtyczkę.

Muszę przycisnąć mojego programistę, by stworzył porządną wtyczkę, która będzie działać zawsze i wszedzie, na każdym WP. Jeśli tylko będzie coś na rzeczy, dam znać i udostępnię nie odpłatnie Smile