Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uwaga na: rekki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Uwaga na: rekki (/Temat-Uwaga-na-rekki-109121)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Uwaga na: rekki - asiorek - 24-02-2015 18:03

nie wyśle ci konta na pw, bo zanim sie skończy licytacja konto bedziesz "zgłaszal z 30 kont" i powiesz mi ze konto padło xD i mi będziesz tworzył takie tematy ostrzegając innych o moim " braku rzetelności" beka
wygrasz, dostaniesz wszystkie dane, nie wygrasz nie dostaniesz konta proste ..


RE: Uwaga na: rekki - Geesiek - 24-02-2015 18:04

Przepraszam rekkiego za obrażanie go, od dziś jestem lepszym człowiekiem i wybaczam każdemu.


RE: Uwaga na: rekki - asiorek - 24-02-2015 18:08

dlaczego rekki mial by dostac to konto przepraszam ?
nikt procz mnie nie ma dosepu do tego konta beka

to by było nie na miejscu. Ty sobie ubzdurałes, że jestem przydupasem rekkiego xDD

On moich kont na oczy nie widział, tak samo nie mamy ze sobą kontaktu facepalm


RE: Uwaga na: rekki - rekki - 24-02-2015 18:08

(24-02-2015 18:04)Geesiek napisał(a):  Wiek to tylko liczba. Liczy się intelekt oraz umiejętności. W twoim przypadku niestety nic się nie liczy. Będę utrudnial ci sprzedaż, jak tylko mogę póki mie otrzymam zwrotu przynajmniej 50% kwoty. Nie będę ci spamowal w tematach, o to się nie martw.

Asiorek, mi nie wyślesz linku do konta, a rekki juz dostanie. W takim wypadku mam wątpliwości cd. tego, czy rekki mi go nie zgłosi, jeśli wygram aukcje Wink

A kto Ci napisał, że dostałem linka do konta? Poprosiłem, ale nie dostałem.
"intelekt i umiejętności" hahahaha

Napisałem już ile mogę Ci zwrócić, jeśli Ci nie odpowiada, to trudno.


RE: Uwaga na: rekki - Szaman1644 - 24-02-2015 18:09

Widzę panowie, że zacięta walka między wami toczy się cały czas Smile Powstaje jeden z tematów, gdzie wypowiadają się głównie 2 osoby, a już macie 9 stron Tongue Nie można tego jakoś polubownie załatwić. Niech jeden i drugi pójdzie na kompromis i rozwiążcie sprawę, bo aż źle się robi, gdy tylko wchodzę na forum a tu w ostatnich tematach "Uwaga na....". Administracja tak jak powiedziała nic tu nie pomoże, więc tą dyskusje moglibyście przenieść na PW.


RE: Uwaga na: rekki - Geesiek - 24-02-2015 18:12

Przepraszam rekkiego za obrażanie go, od dziś jestem lepszym człowiekiem i wybaczam każdemu.


RE: Uwaga na: rekki - rekki - 24-02-2015 18:13

Z tym człowiekiem nie da się dyskutować na GG, bo Geesiek czuje się zbyt "odważny" i wyzywa, więc pie*dolę rozmawiać z taką osobą...

(24-02-2015 18:12)Geesiek napisał(a):  Szaman, kont nie mam a on chce mi oddać 10 zł z 50. Cos mi tu nie pasuje.

Nie masz kont? A kto kilka postów wyżej żalił się, że nadal grup nie ma?


RE: Uwaga na: rekki - Geesiek - 24-02-2015 18:17

Przepraszam rekkiego za obrażanie go, od dziś jestem lepszym człowiekiem i wybaczam każdemu.


RE: Uwaga na: rekki - Lipko111 - 24-02-2015 18:46

[Obrazek: wezme-popcorn-to-bedzie-dluga-wojna-pl-ffffff]


RE: Uwaga na: rekki - Mercz - 24-02-2015 18:55

Zacięta walka między Wami wciaż widzę jest, juz dziewiąta strona! Nie możecie się jakość dogadać i pójść na ugodę? Wink