Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uwaga na: rekki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Uwaga na: rekki (/Temat-Uwaga-na-rekki-109121)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Uwaga na: rekki - Geesiek - 22-02-2015 12:31

Zostawiam ten temat sumieniu rekkiego, edytowałem wszystkie następny posty. Od dziś jestem lepszym człowiekiem i wybaczam bliźnim.


RE: Uwaga na: rekki - rekki - 22-02-2015 13:22

(22-02-2015 12:31)Geesiek napisał(a):  Nasz bystrzak nie domyślił się jednak, że
zamawiając FRANCUSKIE konto nie chcę POLSKICH
znajomych oraz POLSKICH grup. Chodziło mi o konto
francuskie z profilowym oraz 10 grupami francuskimi,
nie sądziłem, że można być aż tak niedomyślnym, lub po
prostu rekki udaje idiotę.

Przykro mi, ale nie kupiłeś ode mnie usług wróżbity, a jedynie konta FB.
Dodaję 2 zdjęcia na potwierdzenie, że nie było mowy o francuskich grupach czy znajomych, a jedynie o francuskim koncie, więc konta (stworzone na FR IP, z francuskimi danymi) zostały stworzone takie, jakie były zamawiane.

[Obrazek: geeJPG_wnpraeh.jpg]
oraz
[Obrazek: gee1JPG_wnpraer.jpg]

Cytat:"Jak wyskoczy
weryfikacja telefoniczna to pisz do mnie, zrobię ją".
Tu akurat nie ma nic dziwnego, bo w mojej ofercie jest darmowa weryfikacja telefoniczna, niezależnie od ilości zamawianych kont Wink

Cytat:Loguje się na konta i ku mojemu zdziwieniu wszystkie mają weryfikację
TELEFONICZNĄ, o której pisałem i którą zrobiłem.

Cytat:Później wyzwałem go, bo przecież na każde konto można wejść i zobaczyć

To akurat mogę potwierdzić Wink
[Obrazek: geesiekJP_wnprasw.jpg]

Cytat:Proszę o rozwiązanie mojego problemu i o zwrot pieniędzy, albo chociaż ban dla tego oszusta. Dla administracji mogę podać wszystkie konta oraz rozmowę na GG.

Uważaj kogo nazywasz oszustem, ewentualnie mogę oskarżyć Cie o sianie fermentu i naruszanie dobrego imienia.

Podsumowując, konta francuskie dostałeś takie, jakie miały być. Pozostałe konta (z 20 minutowym opóźnieniem, to przyznam) otrzymałeś działające, bo jak sam wspomniałeś zalogowałeś na nie i przyjąłeś zaproszenie do znajomych. Mogę zwrócić Ci ok. 3zł za konto, które dostało weryfikację na dowód oraz 12x5gr za grupy, bo ich nie dodałem.
Chyba, że administracja zdecyduje inaczej. Do tego momentu mogę zwrócić jedynie wspomniane przeze mnie pieniądze.


RE: Uwaga na: rekki - Geesiek - 22-02-2015 13:25

Przepraszam rekkiego za obrażanie go, od dziś jestem lepszym człowiekiem i wybaczam każdemu.


RE: Uwaga na: rekki - rekki - 22-02-2015 17:29

Faktycznie, mój błąd. Jednak jeśli mamy tak skrupulatnie wszystko liczyć, to na tych kontach jest po 45-50 znajomych, więc i bez grup spełniłem swoje zadanie.

Nie mam zamiaru tłumaczyć Ci się z moich prywatnych spraw, napisałem melanż, to napisałem, nie musisz tego roztrząsać. Nie mów za innych, bo to, czy ktoś będzie brał konta czy nie, to jego prywatna sprawa, nie Twoja. Nie podałeś mi konkretnego terminu, na kiedy mam zrobić konta, więc się nie spieszyłem. To, że w gimnazjum są teraz ferie, to nie znaczy, że każdy ma cały dzień wolny, na robienie Twoich kont. Chciałeś na 19? Dostałeś wtedy, więc nie rozumiem o co chodzi.


RE: Uwaga na: rekki - Geesiek - 22-02-2015 17:58

Przepraszam rekkiego za obrażanie go, od dziś jestem lepszym człowiekiem i wybaczam każdemu.


RE: Uwaga na: rekki - rekki - 22-02-2015 18:16

Po pierwsze nie napisałem tego, że spamowałeś, a jedynie że mogłeś to robić. W końcu oczekujesz ode mnie bycia wróżką, więc czemu nie Wink


RE: Uwaga na: rekki - Geesiek - 22-02-2015 18:25

Przepraszam rekkiego za obrażanie go, od dziś jestem lepszym człowiekiem i wybaczam każdemu.


RE: Uwaga na: rekki - rekki - 22-02-2015 19:01

@[Coristo] @[Admin] @[surfer0700] Jeśli możesz, to odnieś się do tematu, jeśli nie, to go zamknij, bo Geesiek się trochę rozpędził i chyba nie ma w swoim życiu nic ciekawszego do roboty ^^


RE: Uwaga na: rekki - Geesiek - 22-02-2015 19:13

Przepraszam rekkiego za obrażanie go, od dziś jestem lepszym człowiekiem i wybaczam każdemu.


RE: Uwaga na: rekki - ASTONEQ - 22-02-2015 19:24

Jak się logowałeś na wszystkie konta od razu jak idiota to się nie dziw, kupowałem od niego konta i nigdy nie było żadnego problemu