Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Scam a prawo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Scam a prawo (/Temat-Scam-a-prawo-109120)



Scam a prawo - bananowykeks - 22-02-2015 12:22

Witam, czytam od jakiegoś czasu te forum ale niedawno postanowiłem się zarejestrować. Czytając niektóre tematy np z tym żebym wystawiać fejkowe ogłoszenie o prace, żeby ludzie pisali i wysyłać im jakieś linki pliki itp. Albo załóżmy fifa hack coin, robisz poradnik na yt, w którym pokazujesz jak to działa dajesz link do swojej stronki z której, powiedzmy można pobrać przez firecash albo coś w tym stylu a okazuje się, że program nie działa. I teraz moje pytanie brzmi czy coś takiego jest nielegalne, czy ktoś może się przyczepić, że robi się takie oszustwa?


RE: Scam a prawo - Waldes93 - 22-02-2015 17:55

Tak, jest to nie legalne. Masa ludzi będzie starać Ci się mówić, że jest regulamin i inne pierdoły. Prawda jednak jest taka, że to Ty publikujesz treść a regulamin chroni autorów strony a nie Ciebie. Po za tym z zarobków musisz się rozliczać, niby to nie problem ale jak ktoś nie wie jak to lepiej niech się za to nie zabiera. Możesz za to beknąć nieźle.


RE: Scam a prawo - daniel42na - 22-02-2015 18:02

To zależy co i w jaki sposób promujesz. Jeśli jest to "pobierz najnowszy film XYZ za darmo" a po opłacie sms nie ma ani filmu ani za darmo to stąpasz po cienkim lodzie.
Ale jeśli promujesz gotowe programy sub sms, na przykład "wygraj jakieśtam buty" to reklamodawca odpowiada za konkurs a nie Ty.. oczywiście jeśli nie napiszesz że jest to "za darmo".
Poza tym dostępne są takie oferty jak rejestracje w grach, oraz darmowe dla wykonującego oferty zagraniczne typu "podaj email". Są one zupełnie legalne i uczciwe.


RE: Scam a prawo - Tidus - 22-02-2015 18:04

Jeżeli ktoś ma zamiar pobrać hacka do gry to i tak się raczej nikomu nie poskarży. Pójdzie na policje i powie, że chciał ściągnąć cracka gta vi i on nie dziala? CoolCoolCool


RE: Scam a prawo - Sebqu - 22-02-2015 18:05

(22-02-2015 18:02)daniel42na napisał(a):  To zależy co i w jaki sposób promujesz. Jeśli jest to "pobierz najnowszy film XYZ za darmo" a po opłacie sms nie ma ani filmu ani za darmo to stąpasz po cienkim lodzie.
Ale jeśli promujesz gotowe programy sub sms, na przykład "wygraj jakieśtam buty" to reklamodawca odpowiada za konkurs a nie Ty.. oczywiście jeśli nie napiszesz że jest to "za darmo".
Poza tym dostępne są takie oferty jak rejestracje w grach, oraz darmowe dla wykonującego oferty zagraniczne typu "podaj email". Są one zupełnie legalne i uczciwe.
A co bys powiedzial na np. Buty za sms, tez dobre: d


RE: Scam a prawo - daniel42na - 22-02-2015 18:13

No przecież takie programy masz gotowe do użytku wraz z konkursem na buty, w róznych serwisach na forum.


RE: Scam a prawo - Sebqu - 22-02-2015 18:19

Mowie o samym sformulowaniu, jesli ktos pisze za free to jest to illegal, jak ładnie to można, chyba ze fake hacki to tutaj jestes w dupie Big Grin


RE: Scam a prawo - 9Jarek9 - 22-02-2015 19:25

(22-02-2015 18:04)Tidus napisał(a):  Jeżeli ktoś ma zamiar pobrać hacka do gry to i tak się raczej nikomu nie poskarży. Pójdzie na policje i powie, że chciał ściągnąć cracka gta vi i on nie dziala? CoolCoolCool
Tym bardziej, że osoby które się na to nabierają to głównie dzieci, które same nic z tą sprawą nie zrobią. Mogą co najwyżej poskarżyć się rodzicom, chociaż myślę że niewielu pójdzie do rodziców i powie "jestem debilem, bo dałem się nabrać na fejkowego hacka i z konta na telefonie zniknęło mi 20 złotych, chodźmy z tym na policję, niech zamkną tego oszusta".


RE: Scam a prawo - Sebqu - 22-02-2015 19:26

(22-02-2015 19:25)9Jarek9 napisał(a):  
(22-02-2015 18:04)Tidus napisał(a):  Jeżeli ktoś ma zamiar pobrać hacka do gry to i tak się raczej nikomu nie poskarży. Pójdzie na policje i powie, że chciał ściągnąć cracka gta vi i on nie dziala? CoolCoolCool
Tym bardziej, że osoby które się na to nabierają to głównie dzieci, które same nic z tą sprawą nie zrobią. Mogą co najwyżej poskarżyć się rodzicom, chociaż myślę że niewielu pójdzie do rodziców i powie "jestem debilem, bo dałem się nabrać na fejkowego hacka i z konta na telefonie zniknęło mi 20 złotych, chodźmy z tym na policję, niech zamkną tego oszusta".
Gorzej jak jest on z Francji i pobiera mu z konta 12euro tygodniowo i ma na abonament...


RE: Scam a prawo - Kaminowski - 06-03-2015 21:37

Jeśli chodzi o PPA to wystarczy dobrze wszystko sformułować zabezpieczyć się czyli np na yt w środku extratagów wkleić że to fejk czy coś