Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty (/Temat-War-Of-Clicks-Zarabiaj-Grajac-Dowod-Wyplaty-109117)



RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - mikuss - 03-07-2015 21:50

(01-07-2015 18:43)Dramon123 napisał(a):  Wynająłem referrale...Czy teraz muszę coś robić oprócz tego czy działają one automatycznie i będą nabijać?

tak jak w innych bux tak i tutaj musisz klikać reklamy by otrzymać naliczenie $ co każdy sezon.
colonized referal tutaj są realne osoby według zapewnień admina więc nie masz żadnej pewności, że będą aktywni.
Ja mam 420 i po zmianach z reklamami z sezonu na sezon mam coraz mniej ore więc i $
zastanawiam się nad dalszym sensem utrzymywania tutaj konta jak po odjęciu od zarobku kwoty którą muszę wydać na przedłużanie to różnica jest na prawdę mikroskopijna ( spadek o dobre 70% )


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - rejwus15 - 06-07-2015 09:26

Nie za bardzo wiem jak ustawić w bocie, aby klikał w WarGrid. Pomoże ktoś?


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - mikuss - 06-07-2015 09:29

(06-07-2015 09:26)rejwus15 napisał(a):  Nie za bardzo wiem jak ustawić w bocie, aby klikał w WarGrid. Pomoże ktoś?

klikajcie reklamy botem klikajcie ....
nie dość, że wy na kontach bany zobaczycie to znowu admin coś "mądrego" wymyśli i nie będzie najmniejszego sensu kupować colonized referral bo już w ogóle będzie z nich co sezon 0 ore


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - rejwus15 - 06-07-2015 09:32

Cytat:klikajcie reklamy botem klikajcie ....
nie dość, że wy na kontach bany zobaczycie to znowu admin coś "mądrego" wymyśli i nie będzie najmniejszego sensu kupować colonized referral bo już w ogóle będzie z nich co sezon 0 ore

Spokojnie Smile i tak nic nie zdziałasz i każdy postąpi tak jak będzie chciał..


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - mikuss - 06-07-2015 09:38

(06-07-2015 09:32)rejwus15 napisał(a):  
Cytat:klikajcie reklamy botem klikajcie ....
nie dość, że wy na kontach bany zobaczycie to znowu admin coś "mądrego" wymyśli i nie będzie najmniejszego sensu kupować colonized referral bo już w ogóle będzie z nich co sezon 0 ore

Spokojnie Smile i tak nic nie zdziałasz i każdy postąpi tak jak będzie chciał..

konsekwencje powinni ponosić tylko oszuści klikający botem a tutaj przez oszustów konsekwencje ponoszą wszyscy w postaci 0 ore co sezon lub takich ilości która nie wystarcza nawet na utrzymanie posiadanych a co tu mówić o zakupie nowych czy jakimkolwiek zarobku


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - jamroczik - 06-07-2015 23:17

Ile średnio można z tego programu wyciągnąć na dzień? Nie mając referrali żadnych.


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - mikuss - 07-07-2015 06:16

(06-07-2015 23:17)jamroczik napisał(a):  Ile średnio można z tego programu wyciągnąć na dzień? Nie mając referrali żadnych.

0.02$ plus w zależności od rangi do kilku warcoins, chyba że offerwals będziesz robił no to wtedy już więcej ale z samych reklam szału nie ma
zarabiało się na wynajmowanych refach to przez bandę jełopów korzystających z bota po dupie dostali wszyscy - skończyło się zarabianie


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - SkagGully - 16-07-2015 15:23

czyli teraz jakby wykupić 20 rental refów to ile by można zarobić po miesiącu?


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - mikuss - 16-07-2015 15:39

(16-07-2015 15:23)SkagGully napisał(a):  czyli teraz jakby wykupić 20 rental refów to ile by można zarobić po miesiącu?

prawdopodobnie nic, dobrze będzie jeśli na ich przedłużenie zbierzesz
ja przy 450 colonized 3 sezon mam 0 ore a wszystko dzięki wszystkim botowcom


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - Tom44b - 16-07-2015 16:26

Ja również mam mniej ore ( 21 ore przy 59 RR + profit na 3 sezony jeszcze ), ale teraz bezpośredni poleceni zaczynają wpadać przynajmniej u mnie po całym tym zamieszaniu z linkiem affilacyjnym. Jak w tym linku miało się podany swój nick to ostatnio drastycznie spadła ilość unikalnych wizyt ( błąd, względy bezpieczeństwa ??? ). A rozwiązaniem jest zamiana linku affilacyjnego z nickiem na link affilacyjny z HEXEM. Tu z kolei od razu wzrosła mi znacząco ilość warcoinów, a nawet zdobyłem kilku bezpośrednich poleconych.
Może komuś się przyda Smile Na forum WOC jest cała dyskusja na ten temat.