Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty (/Temat-War-Of-Clicks-Zarabiaj-Grajac-Dowod-Wyplaty-109117)



RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - mikuss - 09-06-2015 19:20

nie widzę tego wszystkiego w różowych okularach jak ty Kanes. Sezon który zakończył się 9 przyniósł mi 206 ore z 321 colonized
zawsze 1 dzień dawał mi do 160 ore, 2 od 20 do 50
dziś pierwszy dzień sezonu a ja nie mam nikogo aktywnego z colonized i 0 ore, co mi po wyższej randze jak z poleconych za sezony nie będzie nic a $ na ich zakup i przedłużenie wydałem


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - Kanes - 16-06-2015 21:36

Update do War of Clicks.


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - ynaltt - 20-06-2015 16:20

Siema, macie może jakiś sposób żeby nie klikać w te obrazki na multiclickerze?


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - war43 - 23-06-2015 13:38

Jest może ktoś, kto sprzedaje ruch na WoC dla WarCoin'ów?
Pamiętam, że niedawno od kogoś kupowałem, lecz niestety zgubiłem Jego nick Sad


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - nonameth - 23-06-2015 15:50

Jak kupujecie refów? Chciałabym tych tańszych, pojedynczych, ale skrypt już chyba nie działa (nie rozwiązuje captchy). A trafienie na pojedynczego refa graniczy z cudem.


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - war43 - 25-06-2015 09:57

Ja kupuję w paczkach po 10 lub 20 (w zależności od tego, czy obecnie mam dostęp do tańszych WC)


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - Kanes - 26-06-2015 01:19

Mozna skrocic skrypt imacro do momentu wcisniecia przycisku warcoin i potem kliknac juz captche recznie.
Mozna tez ustawic w przegladarce zeby odswiezala strone co np. 5 sekund.
Ale niestety te metody wymagaja obserwowania ekranu.


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - nonameth - 26-06-2015 14:01

Nie da się zrobić czegoś żeby odtwarzało dźwięk, gdy kliknie przycisk warcoin?


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - mikuss - 01-07-2015 09:52

to co się tutaj dzieje po tych wszelkiej maści zmianach to jest porażka!
tzn jest zysk dla admina bo nie dla ludzi, z sezonu na sezon mniej ore z colonized pomimo, że ich liczba wzrasta! to są jawne kpiny!
2 sezony miałem po 0 ore przy prawie 300 colonized, przekroczyłem 300 to podskoczyło na 210ore, potem 202ore, potem 189 ore ( a liczba colonized w górę) a teraz przy 400 colonized uwaga 140 ore!


chyba czas opuścić ten cyrk bo coraz gorzej, nawet na samym forum ludzie narzekają, że spada liczba ore
http://forum.warofclicks.com/chat/rent-referrals-1


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - Dramon123 - 01-07-2015 18:43

Wynająłem referrale...Czy teraz muszę coś robić oprócz tego czy działają one automatycznie i będą nabijać?