Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty (/Temat-War-Of-Clicks-Zarabiaj-Grajac-Dowod-Wyplaty-109117)



RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - patryk006 - 01-06-2015 11:00

(01-06-2015 00:09)wiezaawieza napisał(a):  
(31-05-2015 16:58)Blackers napisał(a):  Co zrobić żeby bot mógł ciągle chodzić, bo teraz wyklika z 50 reklam i pisze "done"
Też tak mam a nawt mniej mi klika...

ustawić aby się odpalał raz jeszcze po 2-5 minutach np. ?


(Edit -> automation -> zaznaczacie random i podajecie ramy czasowe, ja mam nawet 1-3 min bo te adsy po paru min się odświeżają)


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - kovval - 01-06-2015 13:59

zarejestrowany z refa w pierwszym poście Smile


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - mikuss - 09-06-2015 05:51

co się dzisiaj dzieje ze stroną ?

Przekroczono limit czasu połączenia

Serwer http://www.warofclicks.com zbyt długo nie odpowiada.

Witryna może być tymczasowo niedostępna lub zbyt obciążona. Spróbuj ponownie za kilka minut.
Jeśli nie można otworzyć żadnej strony, należy sprawdzić swoje połączenie sieciowe.
Jeśli ten komputer jest chroniony przez zaporę sieciową lub serwer proxy, należy sprawdzić, czy program Firefox jest uprawniony do łączenia się z Internetem.

padli w czasie urodzin? wrócą ? czy tylko u mnie problem z wejściem ?


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - rafiko1112 - 09-06-2015 06:37

U mnie działa normalnie. Reffów też normalnie dokupiłem. To chyba u Ciebie.


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - mikuss - 09-06-2015 09:58

to nie u mnie tylko aktualizacja była a po aktualizacji jak działa to klikam w reklamy za $ i za warcoins i ani 1 ani 2 nie zalicza, nie ma na nich w ogóle żadnego komunikatu po odliczeniu 5s


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - mikuss - 09-06-2015 11:52

czy u was wynajęci poleceni są dzisiaj aktywni ?
bo u mnie jest 0
zawsze po aktualizacjach jakieś problemy nigdy nie działa jak przed


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - Tom44b - 09-06-2015 13:52

Wyjaśniam jakie zmiany nastąpiły po updacie:

1. Został obniżony próg wymagany do zdobycia kolejnych poziomów.
Stąd u mnie np. skok z lvl 10 na 14 i 3k warcoinów
2. RH ads - czas został zwiększony do 6 godz. z 6-7 minut przy obniżeniu progu wymaganego do uzyskania kolejnego AL ( np. AL3 to 250 klików )
3. Zmieniły się achievements.

Czyli skończyło się nielimitowane klikanie w RH ads :/.
Kliki poleconych zaczynają się pokazywać teraz mam około 20 ore i cały czas ta liczba rośnie.


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - Ewcia6000 - 09-06-2015 15:04

zapisana z refa Smile


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - mikuss - 09-06-2015 15:18

tom aż zazdroszczę ...
u mnie przy 320 wynajętych ani jeden nie był jeszcze aktywny i ore mam jedno wielkie 0 a o tej porze już zazwyczaj miałem 60-80 ore
coś mi się wydaje, że to koniec zarabiania tutaj po tych głupich zmianach na wynajętych poleconych


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - Kanes - 09-06-2015 18:56

Ja to widze tak ze teraz nie ma szans zeby jakis nasz ref mial wiecej niz 2 ore. Skoro adsy sa aktywne po 5-6 godzinach.
Mozliwe ze teraz przez obnizenie poprzeczki do 150 klikow za poziom 2 bedzie wiecej refow na 2 poziomie.
Prawie kazdy awansowal dostal troche warcoin'ow ale biorac pod uwage te przerwy niewiele w tej chwili dostaniemy.
Wiecej chyba zarobimy na refach niz ze swoich klikow (WC). Niby takie oczywiste ale po zmianach nabiera to sensu.
Pierwszy na liscie clicks: 541 level 13.