Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty (/Temat-War-Of-Clicks-Zarabiaj-Grajac-Dowod-Wyplaty-109117)



RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - Raster96 - 22-05-2015 01:35

Podałby ktoś link do tego sposobu na nabijanie WarCoinsów? Z góry bardzo dziękuję. Smile


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - Poldek - 23-05-2015 08:13

Kupilem 10rent refferal i co dalej trzeba ich jakos ustawic czy co by zarabiali bo od wczoraj zero zarobku z nich a pisze m ize 7 aktywnych niby.... ;/


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - Kanes - 23-05-2015 11:10

(23-05-2015 08:13)Poldek napisał(a):  Kupilem 10rent refferal i co dalej trzeba ich jakos ustawic czy co by zarabiali bo od wczoraj zero zarobku z nich a pisze m ize 7 aktywnych niby.... ;/

Nic nie trzeba ustawiac. Dopiero jak bedziesz chcial recznie ich przedluzyc pod koniec ich miesiaca (extend). Ustawiasz tez zeby automatycznie sie odnawiali gdy minie miesiac (auto extend) i jezeli nie pracuja to tez mozna ustawic zeby ich wymieniono (auto recycle).
Srednio polowa pracuje czasami wiecej. I tak masz duzo aktywnych jak na poczatek.
Kase z referali dostaje sie po zakonczeniu sezonu czyli po 3 dniach. W tej chwili mamy 2 dzien sezonu.


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - Scientist. - 23-05-2015 22:50

Macie może jakiś krótki poradniczek jak od początku zaczać oprócz odpalania bota na 2 godziny z przerwami ? Smile
oraz jak można to jakis link do bota Smile


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - patryk006 - 25-05-2015 12:34

z racji tego że trochę mi ruch spadł,

2,5k wc ~ za 0.75$ / dzień (jeśli mój ruch nie przekroczy 2,5k u ciebie to dostaniesz przedłużenie na parę godzin następnego dnia)

Maksymalnie sprzedaje 2 sezony z rzędu (6 dni, muszę też mieć wc na przedłużanie swoich refów)

Płatności: przelew/pp/btc, pisać pw Wink


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - wiezaawieza - 31-05-2015 10:22

Działa wam bot prawidłowo? U mnie jest "Done", a nic nie zrobił -,-


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - patryk006 - 31-05-2015 11:16

(31-05-2015 10:22)wiezaawieza napisał(a):  Działa wam bot prawidłowo? U mnie jest "Done", a nic nie zrobił -,-

działa Wink


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - war43 - 31-05-2015 12:30

Istnieje jeszcze jakiś skrypt lub bot, który automatycznie kupuje pojedyncze refy?


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - mikuss - 31-05-2015 13:06

ostatnio poleciało bardzo dużo kont za używanie bota więc lepiej nie ryzykować

ja tam mam już 300 wynajętych i 15 bezpośrednich
co sezon tak mam od 150 do 190 ore

BTW

jakie macie lewele ?
ja mam 12 i jeszcze 18k by przejść na 13 Smile

kanes by zarabiać w ogóle w każdym sezonie z poleconych to należy kliknąć te minimum 24 reklamy, jeśli się ich nie ma klikniętych to za zakończony sezon chodź są ore na koncie nie dostaniemy żadnych $


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - Blackers - 31-05-2015 13:22

Może ktoś ma do wygenerowania key do multiclikera? bo ja dopiero za 3 godziny bede mógł:<

A tak poza tym, czy wejścia unikalne pokazuje w czasie rzeczywistym czy akutalizuje się co jakiś czas?