Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty (/Temat-War-Of-Clicks-Zarabiaj-Grajac-Dowod-Wyplaty-109117)



RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - tsostuff - 18-05-2015 18:00

Wczoraj cos tam majstorwali, rano bylo wszystko ok ale teraz sie nie moge zalogowac, jaki wam komunikat sie wyswietla ?


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - wiezaawieza - 18-05-2015 18:14

Mi wszystko działa.

Ps: Po 3/4 sezonach kupiłem paczkę reff'ów wczoraj i mam łącznie 14 reff'ów. Bez reff'ów przez ten czas zarobiłem 1,5$ więc i tak się opłaca ;P Tylko nie wiem czy takiemu userowi jak ja wypłacą hajs xd


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - tsostuff - 18-05-2015 20:35

Dawno bota nie uzywalem a mialem dzisiaj duze zlecenie wiec wlaczylem, ktos sie nie moze jeszcze zalogowac ?

No weszlo po jakims czasie Smile


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - koorteo - 19-05-2015 19:32

Wymieniacie na bieżąco refów? Bo mam 22 i 6 tylko aktywnych dzisiaj.


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - tsostuff - 19-05-2015 20:20

Jak sa nieaktywni od ilus tam sezonow to wek, czasami komus sie odwiesi po 5 sezonach i pozniej jedzie na ore 3 przez 5 Smile


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - war43 - 19-05-2015 22:58

Zarejestrowałem się i zainwestowałem 7,5$.
Na początek kupiłem 10 refów, teraz będę czekać, aby dokonać zakupu kolejnych 3 takich paczek (na dwie obecnie mnie stać, na trzecią prawdopodobnie zarobię przez te 6 sezonów).

W międzyczasie będę opisywać jak to wszystko działa, żeby 'nowi' ludzie mieli relacje na bieżąco, łatwiej będzie im ocenić czy warto się za to zabierać.

Rozważam też propozycję użycia bota, choć jestem co do niego sceptycznie nastawiony. Smile

Pozdrawiam. Smile


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - wiezaawieza - 20-05-2015 20:37

http://screenshu.com/static/uploads/temporary/xr/ar/oe/3deyg3.jpg[Obrazek: 3deyg3.jpg]

Pierwsza wypłata. 4 sezony bez inwestowania, w chuj czasu włączony komp. Bez inwestycji mało sie to opłaca ale u mnie akurat sytuacja tak wyglada, że komp codziennie chodzi po 8h i nie tylko w celu takiego jednego programiku Tongue

A już z reff'ów zakupionych po tym sezonie będę miał wypłatę za 9 Ore jak narazie więc zarobki coraz szybsze. Polecam kupować reff'ów xd


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - war43 - 20-05-2015 21:26

Z ilu refów masz 9 ore?
Ja wczoraj w nocy zakupiłem pierwszą paczkę 10 ref i dziś mam 9ore - próbuję sie zorientować, czy to dobrze, czy źle Big Grin


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - wiezaawieza - 20-05-2015 21:36

własnie wczoraj kupiłem też paczkę 10 reff'ów i praktycznie odrazu miałem 9 Ore. I nic się nie zmienia ;p A reff'ów łącznie 14 mam.


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - patryk006 - 20-05-2015 21:56

na refy powinniście liczyć około 50-75% aktywności (tak mam średnio), tzn na 200 refów wchodzi mi 100-120 ore aktualnie, co do wymian to nie widzę sensu ... to i tak wszystko sterowane przez admina więc strata kasy, jeden potrafi być ładnie aktywny 2 sezony i potem cisza, drugi przez 3 będzie nieaktywny a w 4 dostanie ore, jak jest dłużej nieaktywny to się sam wymieni Wink

polecam też pilnować aby się nie skończyli, taniej wyjdzie przedłużać refy niż kupować nowe paczki (bo powyżej 10 jest już naprawdę drogo).


Jakby kogoś interesowały warcoiny to mam ruch , 3k-4k dziennie, czasami nawet lepiej, oferty na pw Wink