Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty (/Temat-War-Of-Clicks-Zarabiaj-Grajac-Dowod-Wyplaty-109117)



RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - wiezaawieza - 09-05-2015 19:29

(09-05-2015 18:30)Kanes napisał(a):  
(08-05-2015 21:23)wiezaawieza napisał(a):  Wbiłem do top 300 w niecałe 2 dni z czego bot ustawiony na około 10h łącznie... Zarobku:

Ore Lvl 4 , Level 5 Balance : $ 0.16 + 71.5630wc

Muszę sobie pierwszego reffa wkońcu kupić.

Co z botem na wargrid? Jest jakiś bezpieczny?

// Edit // Wyj*ane na bana. Już jestem w pierwszej setce w rankingu ;P A potshotów dzisiaj 0...

Nie ma co szalec i nabijac nie wiadomo ile klikow.
Nie wiem czy zauwazyles ale masz tam wykres twoich klikow.
Wszystko widac jak na dloni. Admini tez to widza.
Co do refow to kupuj ale nie jednego tylko stopniowo jak zbierzesz warcoiny nastepnych. Od 50-70 refow cos zaczyna sie dopiero dziac.
Z 1 refa jest od $0.02 do $0.10 na sezon czyli miesiecznie $0.20 a maksymalnie jak ref jest bardzo aktywny $1.00.
Po miesiacu trzeba jeszcze doliczyc przedluzenie refa za $0.095.
To tez trzeba wziac pod uwage.
Twoj poziom ore czy level w zaleznosci od wybranego theme'a nie
wplywa na twoje zarobki jedynie na twojego referala.
Liczy sie tylko ore czy level twoich kupionych RR no i DR.

Lepiej trzymac sie powyzej 400 zeby nie wzbudzac podejrzen i ewentualnie stopniowo zwiekszac ale tez bez przesady.

Sprawdzam po prostu czy zbanują. Podobno się dostaje więcej wc im wyżej jest się w rankingu więc pierwszy sezon robię na maxa (już prawie 20 rank) i kolejne już przystopuję, bo będę miał reffy.
Te reffy za 100wc są tak szybko kupowane, że udało mi się jednego zdobyć tylko. Próbowałem użyć skryptu ale nie działał...
Ten mój reff to gówno, bo dzisiaj niby był aktywny ale zarobił dla mnie 0... Nie przejmę się gdybym dostał bana, bo i tak raczej do wypłaty tu nie dociągnę xd


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - darkmatthew - 09-05-2015 20:38

Jest bot do tego?


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - Flejva - 09-05-2015 21:01

(09-05-2015 20:38)darkmatthew napisał(a):  Jest bot do tego?
http://zarabiam.com/Temat-Multiclicker-2-Zarabiaj-ponad-1-na-dzien-Tylko-kilka-minut-dziennie-110823

Rejestracja z refa w 1 poscie i napisz do autora tematu Multiclicker.


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - wiezaawieza - 10-05-2015 00:26

[Obrazek: xjmcq7.jpg]

Zaraz koniec sezonu. Ranking 19. Spodziewam się bana ale zabawy z tym serwisem jest trochę Smile Polecam ;p

Zarobku z tego 0.50$ ! Nawet wypłacić nie da rady xd

// Prowadzę w nowym sezonie (1 miejsce) xd Ale za 10 minut idę spać, bo już chyba słońce zaszło xd


"///"You got in the hall of fame in the 18. place and won 75 warcoins. Także nie wiem czy jest sens tak bić ten ranking ;P


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - szygorski - 10-05-2015 08:37

kliki warto bić tylko żeby level wskakiwać i tylko po to inaczej nie ma sensu. to wiadomo już od dawna Tongue


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - wiezaawieza - 10-05-2015 10:48

@up ja się właśnie dowiedziałem Tongue

Cały czas w pierwszej dwudziestce jestem i zamierzam się tak utrzymać dzisiaj. Potem odpuszczam na trochę. Ale jeden sezon wygenerował mi 0.50$ równo, a reffy gówno mi zrobiły ;p Narazie mam dwa reffy kupione co się obijają (0$). Szczerze to tylko widzę tu zarobek z potshota ~0.30$ dziennie przy dobrych wiatrach. Dociągnę do pierwszej wypłaty i spadam Tongue


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - patryk006 - 10-05-2015 12:48

naprawili możliwość kupowania refów, już nie można co sezon, teraz co 3 :/

prawie 2$ z samych refów przy ilości 161, podoba mi się Big Grin dobić do tych 300 i trzymać to będzie ładna sumka


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - rafiko1112 - 10-05-2015 15:32

Korzystam z multiclickera i skryptu z clickers.com. Mam pytanie, w jaki sposób bezpiecznie zarabiać w tym serwisie, mam na myśli bez ryzyka bana? Nabijam dziennie ok. 1.6k klików. Gram dopiero 2 sezon i poprzedni zakończyłem na +/- 80. miejscu. Warcoin przeznaczać na reffy kupując paczki czy próbować kupić pojedynczego?


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - Kanes - 10-05-2015 17:16

(10-05-2015 15:32)rafiko1112 napisał(a):  Korzystam z multiclickera i skryptu z clickers.com. Mam pytanie, w jaki sposób bezpiecznie zarabiać w tym serwisie, mam na myśli bez ryzyka bana? Nabijam dziennie ok. 1.6k klików. Gram dopiero 2 sezon i poprzedni zakończyłem na +/- 80. miejscu. Warcoin przeznaczać na reffy kupując paczki czy próbować kupić pojedynczego?

Wedlug mnie troche za duzo klikow. Czy normalnie dalbys rade codziennie tyle wyklikac?
180 klikow na godzine robie recznie ale siedziec ~8-9 godzin przy tym CODZIENNIE to przesada. Nabijaj kazdego dnia inaczej i nie za duzo.
Refy kupuj recznie o ile masz cierpliwosc. Ja juz zaoszczedzilem z 6-7$ tym sposobem.
Odswiezam jak tylko licznik (odliczajacy do konca sezonu) sie zeruje i tak w kolko. Srednio po 50 razach powinien juz byc ref. Czasami zdaza sie po 5.


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - rafiko1112 - 10-05-2015 17:23

A co ile średnio można kupić refa? Bo jak mam 30min odświeżać listę za 1 refa to ... Big Grin Już kilka razy próbowałem po kilka minut bez przerwy odświeżać i nic Sad