Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty (/Temat-War-Of-Clicks-Zarabiaj-Grajac-Dowod-Wyplaty-109117)



RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - patryk006 - 28-04-2015 16:09

coś widzę skrypt nie działa :/


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - tsostuff - 28-04-2015 17:32

Robia i robia a WC za wejscia nie zaliczaja, jeszcze koles w tickecie glupa rznie ze "nie jest pewny ale chyba tak" na pytanie czy nie zalicza, miejmy nadzieje ze nie potrwa to dluzej niz 24h Smile


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - patryk006 - 03-05-2015 13:48

wam też od 30 nie zlicza żadnych wejść?


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - szygorski - 04-05-2015 08:42

Pfff, to jest jakiś żart... Miałem 44 ore, miałem jakieś warcoinsy, wchodzę dzisiaj i widzę:

[Obrazek: wlypop.jpg]

W chodzę w moje wejścia z poleceń i widzę:

[Obrazek: 3ra0hr.jpg]

Sad

Co to ma być, wyciągnałem z tej strony 17$ i to chyba koniec zabawy, jak wejść mi nie zalicza i nawet za ore nic nie daje... masakra ;////


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Xzibin - 04-05-2015 08:59

MeMax $1.60 0.43

Ja jakoś dostałem Wink. 15$ wypłacone. Jak dojdzie będzie screen
Ze względu na nowe aktualizacje jakie wyjdą do woc: Nie używać już kliknięć które dają wam warcoinsy bo polecą bany. Info o woc tylko na priv a programu używać tylko do top 400 żeby nie wyłapać niepotrzebnie bana


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - szygorski - 04-05-2015 09:28

Bez programów dających warcoinsy na unikalne wejścia przecież to nie ma sensu... Jak mam utrzymać refów (ważnych tylko miesiąc) jak nie będę miał WC?


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - patryk006 - 05-05-2015 15:04

Bez tych wc i tak nie ma sensu bo prawie nic nie zarobię, więc jak poleci ban to poleci Big Grin, chwilowo zalicza okej i wypłatę wczoraj dostałem (5$)


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - Xzibin - 08-05-2015 20:07

Nowy plugin. Pisać pw jeśli zarejestrowaliście się z refa


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - wiezaawieza - 08-05-2015 21:23

Wbiłem do top 300 w niecałe 2 dni z czego bot ustawiony na około 10h łącznie... Zarobku:

Ore Lvl 4 , Level 5 Balance : $ 0.16 + 71.5630wc

Muszę sobie pierwszego reffa wkońcu kupić.

Co z botem na wargrid? Jest jakiś bezpieczny?

// Edit // Wyj*ane na bana. Już jestem w pierwszej setce w rankingu ;P A potshotów dzisiaj 0...


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - Kanes - 09-05-2015 18:30

(08-05-2015 21:23)wiezaawieza napisał(a):  Wbiłem do top 300 w niecałe 2 dni z czego bot ustawiony na około 10h łącznie... Zarobku:

Ore Lvl 4 , Level 5 Balance : $ 0.16 + 71.5630wc

Muszę sobie pierwszego reffa wkońcu kupić.

Co z botem na wargrid? Jest jakiś bezpieczny?

// Edit // Wyj*ane na bana. Już jestem w pierwszej setce w rankingu ;P A potshotów dzisiaj 0...

Nie ma co szalec i nabijac nie wiadomo ile klikow.
Nie wiem czy zauwazyles ale masz tam wykres twoich klikow.
Wszystko widac jak na dloni. Admini tez to widza.
Co do refow to kupuj ale nie jednego tylko stopniowo jak zbierzesz warcoiny nastepnych. Od 50-70 refow cos zaczyna sie dopiero dziac.
Z 1 refa jest od $0.02 do $0.10 na sezon czyli miesiecznie $0.20 a maksymalnie jak ref jest bardzo aktywny $1.00.
Po miesiacu trzeba jeszcze doliczyc przedluzenie refa za $0.095.
To tez trzeba wziac pod uwage.
Twoj poziom ore czy level w zaleznosci od wybranego theme'a nie
wplywa na twoje zarobki jedynie na twojego referala.
Liczy sie tylko ore czy level twoich kupionych RR no i DR.

Lepiej trzymac sie powyzej 400 zeby nie wzbudzac podejrzen i ewentualnie stopniowo zwiekszac ale tez bez przesady.