Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty (/Temat-War-Of-Clicks-Zarabiaj-Grajac-Dowod-Wyplaty-109117)



RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - powel277 - 26-03-2015 21:10

mi dziala na starym bocie i jakos kotki mi sie nie pokazuja nie wiem czemu troche bylo na poczatku i pisalo pare razy wrnog capta code czyzbym bana dostal i nie ma kotkow?


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - powel277 - 26-03-2015 23:35

powiedzcie mi jeszce raz czy zarobki zaleza tylko od ilosci wynajetych referali i od moich klikow? mam 50 ref wynajetych ostatnio mialem cos kolo 800 klikow ( robilem recznie bo nie mialem bota) i wpadlo mi tylko po 3 dniach 0,5 dolca czy da sie tu cos wijecej zarobic jak bede mial np. 2000 klikow przy tej samej ilosci refow ( nie liczac oczywiscie tych reklam po 0,002dfolca


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - szygorski - 26-03-2015 23:51

(26-03-2015 21:10)powel277 napisał(a):  mi dziala na starym bocie i jakos kotki mi sie nie pokazuja nie wiem czemu troche bylo na poczatku i pisalo pare razy wrnog capta code czyzbym bana dostal i nie ma kotkow?

no bo captcha wyskakuje raz na ileś kliknięć, ale jak już wyskoczy to musisz iść na stronę rozwiącac ją i dalej puścić bota, logiczne chyba? Mija się z celem takie użytkowanie. W multiclickerze captcha się pojawia bez wchodzenia na stronę, co jest wygodniejsze, ale tylko półautomatyczne. Nie zostawimy już bota na noc Sad

(26-03-2015 23:35)powel277 napisał(a):  powiedzcie mi jeszce raz czy zarobki zaleza tylko od ilosci wynajetych referali i od moich klikow? mam 50 ref wynajetych ostatnio mialem cos kolo 800 klikow ( robilem recznie bo nie mialem bota) i wpadlo mi tylko po 3 dniach 0,5 dolca czy da sie tu cos wijecej zarobic jak bede mial np. 2000 klikow przy tej samej ilosci refow ( nie liczac oczywiscie tych reklam po 0,002dfolca

Na twoich klikach nie zarobisz, liczą sie tylko refowie, ale klika sie przede wszystkim zeby zdobyć level im wyższy tym więcej WC dostajemy a za to kupić można kolejnych ref-ów. Im więcej refów tym lepiej oczywiscie Smile Do 11 lvl brakuje mi jeszcze 10k kliknieć masakra... Z botem bym to w dwa sezonu zrobił, bez będę się męczył chyba z 10 sezonów.


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - powel277 - 27-03-2015 10:42

to w jaki sposob ludzie maja wyklikane po 9000?

czyli jest to obojetne czy bede mial 1 klik czy 10000 przy 50 refach? tyle samo kasy dostane co 3 dni tak?


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - szygorski - 27-03-2015 11:41

Jeśli refowie będą aktywni tak samo co sezon, a niestety często jest tak że dużo osób rezygnuje z klikania to zarobisz tyle samo. A mają po 9k kliknięć bo bot istnieje, ale jest dla zamkniętej grupy i żeby się tam dostać trzeba zapłacić około 8-9$ za 30 dni. Co niczego nie gwarantuje, bo strona podjęła walkę z ludźmi działającymi na bocie. Zmiany kotków i dodali nawet na nich jakieś kółeczka żeby bot nie ogarniał Smile Autor bota powiedział wprost że jak strona się uprze to całkowicie zrezygnuje z aktualizacji.

Poza tym klikając na Multickickerze w kółko start też można się wbić do TOP 100 Wink


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - powel277 - 27-03-2015 15:36

powim tak zainwestowalem w ta gre tak na probe 30$ teraz aby odzyskac kase przy 50 refach a tylu ich mam musze zarobic 3 $ co sezon wiec w jaki sposob mam to zrobic? bo dostaje tylko 0,5$


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - szygorski - 27-03-2015 17:47

Zainwestowałeś 30$ i masz tylko 50 refów?! Od ilu dni jesteś na portalu? Ja jestem tu 26 dzień, mam akurat 9 sezon i mam 65 refów. Kupiłeś paczkę na 50 za 30$? Nie opłaca się. Ile z nich jest aktywnych? Ja w tym sezonie mam 37Ore/65refów daje to około 0,7$. Nic nie inwestowałem i na razie zrobiłem wypłatę 2$ a teraz mam na koncie 2.40$ i zbieram do kolejnej wypłaty czyli 5$.

Szybko tego nie odzyskasz, potrzebujesz refów, więcej, dużo więcej Smile


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - powel277 - 27-03-2015 21:57

to w jaki sposob ty masz 320 ore ja mam 3 ore a ztych 50 refow mam 24 aktywnych jak dobrze patrze jestem tu 4 dni dopiero powiedz mi gdzie sie to patrzy ile sie ma ore i ilu jest aktywnych refow?


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - szygorski - 28-03-2015 08:58

Przeczytaj jeszcze raz Smile "37Ore/65refów"-> 37 Ore/ 65 refów. Nie mówię o tym co ja nazbierałem, ale o tym co moi refowie nazbierali, bo tylko to się liczy. http://www.warofclicks.com/Referrals/Current


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - szygorski - 01-04-2015 10:09

UWAGA: Mój najlepszy ref został właśnie zbanowany Sad Straciłem gwarantowane 5 ORE co sezon. Ale do rzeczy. Uważajcie na korzystanie z botów, multiclickerów bo można wyłapać bana!


[Obrazek: ityzge.jpg]