Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty (/Temat-War-Of-Clicks-Zarabiaj-Grajac-Dowod-Wyplaty-109117)



RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Amazingovsky - 17-03-2015 20:52

Może ktos chce sie podzielic botem ? odpale troszkę kaski


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - szygorski - 17-03-2015 21:50

(17-03-2015 20:06)Pasza dla konia napisał(a):  szkoda że zgubiłem pasy do starego konta na owym forum . Miałem tam odblokowaną strefę dla wtajemniczonych .

@
właśnie zacząłem nasuwać , lecz jest to monotonne .

Dostęp jest na 30 dni po tym czasie trzeba na nowo wykupić, więc nic Ci to nie da Tongue

(17-03-2015 20:52)Amazingovsky napisał(a):  Może ktos chce sie podzielic botem ? odpale troszkę kaski

Obawiam się, że nikt nie wykupił. Wydaje mi się że autor tematu ma największe wpływy on nas (refów), Xzibin? Nie chciałbyś sprezentować nam bota (sam będziesz miał korzyści), albo chociaż za drobną opłatą?


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Xzibin - 18-03-2015 13:22

NOWY BOT: http://www.zarabiajmyrazem.oxn.pl/viewtopic.php?pid=3#p3


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - tsostuff - 23-03-2015 20:57

Xzibin pokaz jakia wyplate, bo tak czytalem caly temat, podjarany od samego poczatu ze tak dobrze idzie ale podobno moze byc "maly" problem przy zlecaniu wyplaty. Tez sie boje bo troche przekombinowalem hehe. Siedzisz juz tyle w tym ze musialem wyplacac cos od nich a jakos na 30 stronie juz przycichles hihi Smile Pozdro


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - szygorski - 23-03-2015 22:39

wypłaty są, bez problemów, gorzej że bota już nie ma i ludziom się przestało chcieć klikać, także tempo zarobków spadło diametralnie...


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - cocokx - 24-03-2015 18:34

A ja mam jednego poleconego, który definitywnie ciągnie na jakimś bocie, bo kiedy nie popatrze to ma najwyższy poziom aktywności. ;D
Szkoda, że nie można się komunikować z refami :|


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - szygorski - 24-03-2015 19:18

oczywiście bot istnieje jest zaktualizowany ale dostęp do niego kosztuje około 9$ na 30 dni co się nie opłaca niestety, chyba ze jesteś juz na takim poziomie że masz pełno refów. Druga strona medalu jest taka że jak ludzie mieli dostep do bota to klikali, a teraz większosć nie ma i zarobki są mniejsze. sam jestem ciekaw czy moi refowie dotrawają żebym zrobił wyplatę 5$


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - banipunz - 24-03-2015 19:34

(18-03-2015 13:22)Xzibin napisał(a):  NOWY BOT: http://www.zarabiajmyrazem.oxn.pl/viewtopic.php?pid=3#p3

Ten bot spokojnie dziala. Trzeba tylko co ~20 minut kliknac kotka. Jesli ktos dluzej siedzi przy kompie to nie powinno byc to problemem Smile


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Xzibin - 25-03-2015 23:17

Tak bot jak najbardziej działa. Dowód: 42. Xzibin Level 11 $7.00 clicks 5,632

Skończę sezon na 41 pozycji i wrzucę wam screena Smile


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - szygorski - 26-03-2015 12:57

Co ty Xzibin klikasz start co chwile na multiclickerze? Mi się nie chce, do tego captcha Tongue