Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty (/Temat-War-Of-Clicks-Zarabiaj-Grajac-Dowod-Wyplaty-109117)



RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - freake153 - 16-03-2015 12:54

byłem ponad tydzień w szpitalu i jak patrzę ile stron się zrobiło to się przeraziłem xD tyle czytania, czy ktoś aktywny może mi skrócić? jakiś nowy sposób? nowy bot?


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - xXxPiciaxXx - 16-03-2015 12:59

bot nie działa a nowy będzie sporo kosztował, za darmo na pewno nie będzie


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - jakub11174 - 16-03-2015 14:19

Testuje obecnie tego imacrosa i niby klika ale nie wiem jak jest z captcha bo tak jakbym jej nie spotkał https://www.sendspace.com/file/cx0jnc . Musicie notatnikiem przeedytowac dwie linijki var wuser = "UŻYTKOWNIK";var wpass = "HASŁO"; . Jeżeli pomogłem zachęcam do zrobienia refka http://www.warofclicks.com/en-gm/?ref=pLuteczko bo słabo z pieniążkami a refy bardzo nieaktywne Big Grin

P.S Bot jest specjalnie zrobiony zeby przeczekać captche ale trzeba niestety ją sam kliknąć także słabo Sad


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - szygorski - 16-03-2015 15:15

Szkoda że nie wiem jak to przeedytować. Bot mógłby po wykryciu captcha klikać albo wciąż w tego samego kota albo wybierać któregoś losowo. Za którymś razem by trafiał i można byłoby go zostawiać na noc Smile W dzień raczej bezużyteczne bo trzeba mieć odpaloną przeglądarkę i nic nie można robić na kompie ;/


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - cocokx - 16-03-2015 17:02

(16-03-2015 15:15)szygorski napisał(a):  Bot mógłby po wykryciu captcha klikać albo wciąż w tego samego kota albo wybierać któregoś losowo.

Po 4 krotnym błędnym wybraniu kota trzeba zamknąć przeglądaną reklamę, otworzyć nową i ponownie kliknąć w kotka. Jeśli znowu nie trafimy w tego odwróconego w 4 klikach trzeba powtórzyć ten proces i tak w kółko.

(16-03-2015 15:15)szygorski napisał(a):  W dzień raczej bezużyteczne bo trzeba mieć odpaloną przeglądarkę i nic nie można robić na kompie ;/

Zawsze można odpalić nowe okno przeglądarki Wink


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - szygorski - 16-03-2015 18:31

(16-03-2015 17:02)cocokx napisał(a):  
(16-03-2015 15:15)szygorski napisał(a):  Bot mógłby po wykryciu captcha klikać albo wciąż w tego samego kota albo wybierać któregoś losowo.

Po 4 krotnym błędnym wybraniu kota trzeba zamknąć przeglądaną reklamę, otworzyć nową i ponownie kliknąć w kotka. Jeśli znowu nie trafimy w tego odwróconego w 4 klikach trzeba powtórzyć ten proces i tak w kółko.

(16-03-2015 15:15)szygorski napisał(a):  W dzień raczej bezużyteczne bo trzeba mieć odpaloną przeglądarkę i nic nie można robić na kompie ;/

Zawsze można odpalić nowe okno przeglądarki Wink

nie ma problemu z ponownym zamykaniem i otwieraniem reklamy Smile A nowe okno przeglądarki musi być aktywne jak zacznę klikać w drugim oknie to czas się zatrzymuje...


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - szygorski - 17-03-2015 13:22

Nikt tego oficjalnie nie napisał, ale bot chillivanilli jest gotowy. Myślę jednak że strona zmierza do upadku, admin WoC napisał na oficjalnym forum

Cytat:Hello everyone,

As War of Clicks team we are working hard on creating a 100% secure platform for both advertisers and members. Strong security updates are available and will always be upgraded by our team. Our security system will be tracking 24 hours and we as WoC team will never tolerate cheating activities.

Thank you for joining the adventure as we grow the best online advertising platform community together.

Best regards and happy earnings

Także udało mi sie zyskać 1,6$ po odjęciu 0,4 za przelew i po 12 dniach zabawy.


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Amazingovsky - 17-03-2015 18:07

Skąd tego bota wziąc aktualnego?


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - szygorski - 17-03-2015 18:46

https://a2s.in/ najpierw musisz odblokować dostęp do specjalnej części forum (8$) a potem odblokować za walutę forum temat (ok 1$).


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Pasza dla konia - 17-03-2015 20:06

szkoda że zgubiłem pasy do starego konta na owym forum . Miałem tam odblokowaną strefę dla wtajemniczonych .

@
właśnie zacząłem nasuwać , lecz jest to monotonne .