Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty (/Temat-War-Of-Clicks-Zarabiaj-Grajac-Dowod-Wyplaty-109117)



RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - szygorski - 14-03-2015 11:10

(14-03-2015 10:27)xXxPiciaxXx napisał(a):  czy dobrze myślę że z refów można dostawać max 1$ co sezon ?
Jeśli tak to bez sensu, dostaje po 2-3k war coinów co dziennie no i co mi z tego jeśli nakupuje refów a więcej i tak nie zarobie Tongue

Oczywiście że można dostawać więcej Smile Jedynym ograniczeniem jest liczba refów, ale ta zwiększa się co poziom. Gorzej że moim refom bez bota sie nie chce klikać i już widzę że ten sezon będzie słabszy z tamtego miałem 0,6$

(14-03-2015 10:45)xXxPiciaxXx napisał(a):  a nie czaje gdzie mam te ore, mozesz podpowiedziec ?
a oplaca sie kupowac te pojedyncze refy ?

sory za brak polskich znakow ale mam awarie przycisku Big Grin

zależy jakiej skórki używasz Ore/Activity -> to te śmieszne kółeczka z poziomami przy refach im więcej tego ore zrobią tym więcej zarobisz.

http://www.warofclicks.com/Referrals/Current


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - xXxPiciaxXx - 14-03-2015 11:12

ja dostałem 0.6$ i 4k wr kupiłem paczkę refów 10, i o dziwo już 5 z nich klika mimo iż nie ma bota Tongue


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - szygorski - 14-03-2015 11:17

(14-03-2015 11:02)Squizy napisał(a):  Mam problem bot nie znajduje reklam i ma problem z captcha.

Wszyscy mają problem z botem. Powiem więcej jak ma sie odpowiedni item który mniejsza czas oczekiwania na adsy za $ do 30 min. To można w godzinę wyklikać 10-12 takich adsów x 24h = 240-288 adsów x 0,002$ = 0,48-0,57$ dziennie... - w 4 dni uzbierałbym do wypłaty ;/

Jak był bot to nie dawali wciąż płatnych adsów ;/ A teraz komu chce się klikać ehhh...


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - HubabubaPl - 14-03-2015 11:20

mógłbyś powiedzieć ten skrypt do 1 refa bo kurde 67 stron to trochę dużo do patrzenia Tongue


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - xXxPiciaxXx - 14-03-2015 11:22

ja tego nie używam także nie pomogę, ale może ktoś Ci podrzuci Wink
ale z tego co już czytałem wydaje mi się że lepiej kupować paczki, tylko dopiero teraz obczaiłem że jest limit kupienia 1 paczki na 3 sezony ;/


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - szygorski - 14-03-2015 11:22

(14-03-2015 11:12)xXxPiciaxXx napisał(a):  ja dostałem 0.6$ i 4k wr kupiłem paczkę refów 10, i o dziwo już 5 z nich klika mimo iż nie ma bota Tongue

Bo to nowi użytkownicy którzy się zarejestrowali nie wiedząc że bot w ogóle istnieje. Większość z nich po pierwszym sezonie niestety się nudzi i przestają być aktywni.

Co do pojedynczych refów kontra paczki refów, uważam że to całkowicie losowa sprawa, kupiłem pczkę 10 refów i wszyscy byli nieaktywni.

(14-03-2015 11:22)xXxPiciaxXx napisał(a):  ja tego nie używam także nie pomogę, ale może ktoś Ci podrzuci Wink
ale z tego co już czytałem wydaje mi się że lepiej kupować paczki, tylko dopiero teraz obczaiłem że jest limit kupienia 1 paczki na 3 sezony ;/

Limit kupienia 1 baczki na 3 sezony? serio? chyba żartujesz?


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - KerPwn - 14-03-2015 11:26

(14-03-2015 11:22)szygorski napisał(a):  
(14-03-2015 11:12)xXxPiciaxXx napisał(a):  ja dostałem 0.6$ i 4k wr kupiłem paczkę refów 10, i o dziwo już 5 z nich klika mimo iż nie ma bota Tongue

Bo to nowi użytkownicy którzy się zarejestrowali nie wiedząc że bot w ogóle istnieje. Większość z nich po pierwszym sezonie niestety się nudzi i przestają być aktywni.

Co do pojedynczych refów kontra paczki refów, uważam że to całkowicie losowa sprawa, kupiłem pczkę 10 refów i wszyscy byli nieaktywni.

(14-03-2015 11:22)xXxPiciaxXx napisał(a):  ja tego nie używam także nie pomogę, ale może ktoś Ci podrzuci Wink
ale z tego co już czytałem wydaje mi się że lepiej kupować paczki, tylko dopiero teraz obczaiłem że jest limit kupienia 1 paczki na 3 sezony ;/

Limit kupienia 1 baczki na 3 sezony? serio? chyba żartujesz?
Jest taki limit dlatego nie bez powodu paczka 10 refów kosztuje 2k a 20 już 6k, co by nie miało sensu.


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - xXxPiciaxXx - 14-03-2015 11:27

nie, nie żartuje, próbując teraz kupić kolejną paczkę mam komunikat
"only one per 3 seasons"


@up dokładnie, też wcześniej zastanawiałem się czemu 20 jest droższe od 2x10


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - szygorski - 14-03-2015 11:31

no to wszystko jasne, a pojedynczych najtrudniej złapać bo nie wiadomo kiedy dropną dlatego są najtańsi


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - xXxPiciaxXx - 14-03-2015 11:35

to póki nie będzie nowego bota to dużo nie zarobimy ;(
zostaje mi tylko chińczyk Tongue