Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty (/Temat-War-Of-Clicks-Zarabiaj-Grajac-Dowod-Wyplaty-109117)



RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Blackers - 14-03-2015 02:55

wie ktoś jak zrobić jave na debianie 6? prooosze o pomoc chodzi o linux


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - szygorski - 14-03-2015 08:35

Ehhh... https://dug.net.pl/tekst/305/debian_instalacja_oracle_java_6__7_lub_8/ Do obsługi bota potrzeba 8. Tak mówi twórca bota.


Poza tym na razie bot nie działa więc możecie odpuścić. Bez bota ten portal nie ma sensu Smile Brakuje mi 23 centów do wypłaty 2$ ehhh Smile


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - xXxPiciaxXx - 14-03-2015 10:27

czy dobrze myślę że z refów można dostawać max 1$ co sezon ?
Jeśli tak to bez sensu, dostaje po 2-3k war coinów co dziennie no i co mi z tego jeśli nakupuje refów a więcej i tak nie zarobie Tongue


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - HubabubaPl - 14-03-2015 10:28

jak dostajesz niby 2-3k warcoins dziennie .. ?


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - xXxPiciaxXx - 14-03-2015 10:32

3,439 is successfully added to your balance.
2,995 is pending to be earned by you.

pisałem już że mam odpalonego chińczyka i hitleap na kilku kompach

Ale co mi przyjdzie z tych warcoinsów to ja nie wiem, chyba że się mylę z tym limitem 1$ za refy


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Xzibin - 14-03-2015 10:43

Your withdraw $5.00 to the Paypal account will verify in 24 hours

Pewnie dojdzie za 15 min ale nie mam czasu.

Da się zarobić więcej niż 1$ na dzień. Kupuj paczki 10 refów co 3 dni + skrypt to masz z 200 refów na miesiąc i nawet jak każdy da 1 ore to masz 4,5$ na sezon Smile


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - xXxPiciaxXx - 14-03-2015 10:45

a nie czaje gdzie mam te ore, mozesz podpowiedziec ?
a oplaca sie kupowac te pojedyncze refy ?

sory za brak polskich znakow ale mam awarie przycisku Big Grin


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Squizy - 14-03-2015 11:02

Mam problem bot nie znajduje reklam i ma problem z captcha.


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - HubabubaPl - 14-03-2015 11:03

Gdzie ty niby masz pojedyńcze refy ?? A bot nie działa bo była aktualizacja strony.


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - xXxPiciaxXx - 14-03-2015 11:05

popatrz na wszystkie strony w tym temacie, jest gdzieś skrypt na kupowanie 1 refa ale wtedy podobno często bywają nie aktywni