Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty (/Temat-War-Of-Clicks-Zarabiaj-Grajac-Dowod-Wyplaty-109117)



RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Aysein1 - 11-03-2015 11:30

Jest zainstalowana

http://scr.hu/560f/ohgup
http://scr.hu/560f/4iuoa


Wpisuje rm /usr/lib/mozilla/plugins/libnpjp2.so to wyskakuje że nie ma takiego pliku:

http://scr.hu/560f/qzit3

mam to w usr/lib/mozilla/plugins/

wpisalem to wczesniej i byl tam plik o podobnej nazwie to zmienilem usr/lib/mozilla/plugins/nazwa.so i teraz patrze to tego pliku nie ma w ftp ale java jest dalej


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - szygorski - 11-03-2015 12:38

ale po co chcesz usuwać dodatek/plugin javy do mozilli jak ty muszisz jave usunąć. A dalsza część?

Cytat:Odinstalowanie środowiska Java
Środowisko Java można odinstalować na dwa sposoby. Skorzystaj z metody, za pomocą której zainstalowano to środowisko. Na przykład, jeśli środowisko Java zostało zainstalowane za pomocą narzędzia RPM, należy je odinstalować również za pomocą tego narzędzia.

Odinstalowanie pakietu RPM
Uwaga: Jeśli w systemie Linux jest zainstalowane narzędzie RPM, należy sprawdzić, czy środowisko Java zostało zainstalowane za pomocą narzędzia RPM. Jeśli środowisko Java nie zostało zainstalowane za pomocą narzędzia RPM, można pominąć tę część.
Otwórz Okno terminala
Zaloguj się jako superużytkownik
Spróbuj odnaleźć pakiet jre za pomocą polecenia: rpm -qa
Jeśli narzędzie RPM zgłasza odnalezienie pakietu o nazwie podobnej do jre-<wersja>-fcs, oznacza to, że środowisko Java zostało zainstalowane za pomocą narzędzia RPM.

Uwaga: Zazwyczaj nie ma potrzeby odinstalowania środowiska Java, ponieważ narzędzie RPM odinstalowuje poprzednią wersję tego środowiska podczas instalacji nowej wersji! Można opuścić dalsze instrukcje w tej części, jeśli środowisko Java nie ma być całkowicie usunięte.
Aby odinstalować środowisko Java, wpisz polecenie: rpm -e jre-<wersja>-fcs
Odinstalowanie samorozpakowującego się pliku
Sprawdź, czy środowisko Java jest zainstalowane w określonym katalogu. Typowe lokalizacje to /usr/java/jre_<wersja> lub /opt/jre_nb/jre_<wersja>/bin/java/
Po odnalezieniu folderu, usuń go.
Ostrzeżenie: przed usunięciem folderu należy upewnić się, że środowisko Java nie zostało zainstalowane za pomocą narzędzia RPM.
Wpisz: rm -r jre<wersja>
Na przykład: rm -r jre1.7.0



RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - zet01 - 11-03-2015 14:09

..nie ma co jestem 79 Huh ..ale to poczatek sezonuCool - no i nie mam zadnego refa


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - szygorski - 11-03-2015 14:14

jak bym chcial to mógłbym być co sezon w TOP 20, ale co z tego jak zamiast wyliczonych blisko 2000 WC za 1 i 5 miejsce w 2 ostatnich sezonach dostałem raptem 330...


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Amazingovsky - 11-03-2015 15:14

Ja kupiłem 2 paczki refów po 10 sztuk i mam 16 aktywnych na 20.


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Aysein1 - 11-03-2015 15:24

No zainstalowałem nowszą jave i sie odpala ale zamiast skryptu to kwadracik Big Grin

[Obrazek: uyevd9.jpg]

Czemu? :|


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - adi100_99 - 11-03-2015 15:33

Mi też tak się działo, jeszcze raz odpal


P.S: Ja sobie ten bot włączyłem na moim Raspberry Pi 2 Big Grin


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - xXxPiciaxXx - 11-03-2015 16:21

działa Wam bot lub chociaż stronka? bo u mnie jakieś problemy


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - szygorski - 11-03-2015 16:30

nie dziala, sprawdzałem przez proxy bo się zastanawiałem czy to tylko u mnie Smile


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Aysein1 - 11-03-2015 18:20

adi to nic nie dało zaraz mnie tu CHU* STRZELI KU*** MAĆ