Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty (/Temat-War-Of-Clicks-Zarabiaj-Grajac-Dowod-Wyplaty-109117)



RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - KerPwn - 09-03-2015 18:56

Sprawdź czy coś doszło, powinno być kilkaset na plus jeśli było by tak jak mówisz.


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - szygorski - 09-03-2015 19:17

Chyba jednak ty masz racje, bo mam to co miałem Smile Jeśli dojdzie coś z opóźnieniem to dam znać Smile To zła wiadomość dla nas bo ruch z chińczyka będzie się rozkładał pomiedzy nas...

@Edit
Oooo nagle mam 100 więcej, to może jednak dziala?!


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - KerPwn - 09-03-2015 22:04

(09-03-2015 19:17)szygorski napisał(a):  @Edit
Oooo nagle mam 100 więcej, to może jednak dziala?!
Ciekawe, sprawdze w weekend jak będę miał więcej czasu jeśli to tak działa to zrobię 20 kont i na każdym po 10-15k WC na sezon Smile


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - szygorski - 09-03-2015 23:00

Nie wiem ile mi tam przyładowałeś ale tylko o tą 100 podskoczyło Smile Chociaż ciężko powiedzieć czy to ruch od Ciebie Smile Testuje różne sposoby ale jak na razie się nie sprawdzają Wink


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Blackers - 10-03-2015 06:00

Witajcie możecie powiedzieć jaki link wy promujecie i na jakiej zasadzie ile się dostaje za klik? Bo ja tylko bota puszczam a widzę że nie tylko taki sposób jest


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - szygorski - 10-03-2015 09:00

Jest na forum w tym temacie napisane, jak chcesz to poszukaj Wink A promujemy swój reflink Wink


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Aysein1 - 10-03-2015 09:27

A mi sie wydaje że ten chińczyk ma około 500 różnych IP, gdy na chińczyku widać 2000 wejsc na strone to zalicza nam mniej bo warofclick ma zapewne ustawione to tak: 1 IP na 24h zalicza z naszego linku, jakby tak nie było każdy by mógł ciągle odwieżać strone z naszego linku i naliczało by Coinsy ale tak zapewne nie jest. Wink

To był przykład więc bez spin Big Grin

Żeby postawić tego bota na linuxie debian 7 to w co trzeba się zaopatrzyć oprócz javy?


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - szygorski - 10-03-2015 09:47

Hmm, mi coraz mniej zalicza tych wejść z chińczyka. Naprawdę myślisz że zalicza jedno wejście raz na 24h? Chyba tak dobrze to nie ma Smile

Jak zainstalowałeś jave to powinieneś bota bez problemu odpalić Smile


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Aysein1 - 10-03-2015 10:06

No dobra zainstaluje jave i co dalej? Po otworzeniu tego bota trzeba tam przecież wpisać w pola dane i kliknąć start, jak to zrobić? Zna sie kto na VPS?


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - szygorski - 10-03-2015 10:42

Słuchaj ty nie masz problemu VPS-a, tylko masz problem z linuxem, jakbyś mial VPS-a z windowsem nie byłoby żadnego problem. Instalujesz Jave, Otwierasz bota i co Ci się pokazuje? Jak okienko to spisujesz dane robisz start i działa. Proste... Jak lecisz z wiersza poleceń no to już wyższa matematyka Wink Poszukaj na necie jak zainstalować jave na linuxie i jak odpalać w linuxie aplikacje javy.

PS kolega który testował VPS-a z google powiedział mi że troche zabawy z ustawianiem jest żeby właczyć możliwość pobierania plików z sieci i ściagnać bota i jave, ale jak to się uda to wszystko działa Smile