Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty (/Temat-War-Of-Clicks-Zarabiaj-Grajac-Dowod-Wyplaty-109117)



RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - xXxPiciaxXx - 09-03-2015 13:27

chętnie przetestuje działanie bota na vps, serwer już mam psotawiony ten z google na windowsie, tylko problem mam teraz że nic kompletnie nie mogę w nim pobrać


@EDIT : Wszystko elegancko działa przez VPS od google Wink)


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - KerPwn - 09-03-2015 15:16

(09-03-2015 09:27)szygorski napisał(a):  pierwszy w rankingu klików? czyli lecisz moim sposobem na resetowanie po każdym kliknięciu? Big Grin ja jestem 5 teraz Big Grin Pozbyłem się HitLeap-a i sam chińczyk zrobił mi w 8 godzin

[Obrazek: Przechwytywanie.jpg]
Jakiegoś tam autoclickera ustawiłem tak jak wspomniałeś, i daje rade Smile

Dzisiaj już ponad 2.5k WC http://scr.hu/3tcn/s87vk


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Xupy - 09-03-2015 15:19

Mam odpalonego hit leap i chinczyka, a mam bardzo malo war coinsow z tego... Jakim cudem, az tyle zbieracie?


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - KerPwn - 09-03-2015 15:23

(09-03-2015 15:19)Xupy napisał(a):  Mam odpalonego hit leap i chinczyka, a mam bardzo malo war coinsow z tego... Jakim cudem, az tyle zbieracie?
Im więcej osób używa hitleap i chinczyka na tą stronę tym mniej zarobisz bo liczą się tylko UV.


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Xupy - 09-03-2015 15:34

To czemu akurat Wam zalicza? Tongue


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - szygorski - 09-03-2015 15:44

(09-03-2015 15:23)KerPwn napisał(a):  
(09-03-2015 15:19)Xupy napisał(a):  Mam odpalonego hit leap i chinczyka, a mam bardzo malo war coinsow z tego... Jakim cudem, az tyle zbieracie?
Im więcej osób używa hitleap i chinczyka na tą stronę tym mniej zarobisz bo liczą się tylko UV.

Chwila chwila, to nie jest unikalne wejście na stronę tylko unikalne wejście na stronę z twojego linka. Czyli jak ktoś wejdzie na stronę z mojego linka i z linka innego użytkownika to oba zaliczy Smile

Nie zalicza wszystkich wejść, to prawda ale im dłużej masz włączonego tym więcej zaliczy. Odpuście sobie HitLeapa bo tam musisz mieć premkę i ustawienie anonymus, tak to gówno zalicza, przetestowałem 1 wejście na 100 średnio...


(09-03-2015 15:16)KerPwn napisał(a):  
(09-03-2015 09:27)szygorski napisał(a):  pierwszy w rankingu klików? czyli lecisz moim sposobem na resetowanie po każdym kliknięciu? Big Grin ja jestem 5 teraz Big Grin Pozbyłem się HitLeap-a i sam chińczyk zrobił mi w 8 godzin

[Obrazek: Przechwytywanie.jpg]
Jakiegoś tam autoclickera ustawiłem tak jak wspomniałeś, i daje rade Smile

Dzisiaj już ponad 2.5k WC http://scr.hu/3tcn/s87vk

Ja zrezygnowałem, bo bym musiał kompa nie ruszać Smile A do tego w pstatnim sezonie byłem pierwszy i zaliczyło mi 133WC a nie 1000 tak jak powinno ;/ więc albo to przez ten update i to że były przerwy, albo zdecydowali że mi sie nie należy bo jadę na bocie Tongue


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - KerPwn - 09-03-2015 17:48

(09-03-2015 15:44)szygorski napisał(a):  Chwila chwila, to nie jest unikalne wejście na stronę tylko unikalne wejście na stronę z twojego linka. Czyli jak ktoś wejdzie na stronę z mojego linka i z linka innego użytkownika to oba zaliczy Smile
Ja jednak jestem przekonany że jak to na innych tego typu stronach liczą się UV na stronę a nie na użytkownika, gdyby tak nie było to miałbyś tysiące wejść z chińczyka a nie 300.


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - szygorski - 09-03-2015 18:08

to dlaczego wszyscy regularnie zarabiamy te 300 wejść z chińczyka, ta ilość powinna się zmniejszać bo już dużo osób korzysta z tej metody. Nie wierzę że chińczyk ma taki ruch że tylu nowych użytkowników się pojawia...


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - KerPwn - 09-03-2015 18:20

Aż specjalnie dla Ciebie zrobię test, podeślij swój reflink i zobaczymy.


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - szygorski - 09-03-2015 18:26

proszę bardzo Smile http://www.warofclicks.com/en-gm/Home/Welcome?ref=szygorski