Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty (/Temat-War-Of-Clicks-Zarabiaj-Grajac-Dowod-Wyplaty-109117)



RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Xzibin - 08-03-2015 23:42

Po co wy to ustawiacie? Bot gdy wykryje captche sam się resetuje i za 10 sekund znowu nalicza reklamy. Serio Smile


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Blackers - 08-03-2015 23:55

Nie widzę żadnego problemu, wszystko będzie śmigać.
[/quote]



Ciekawe tylko czy to bedzie się opłacało na miesiąc taki serwer najtańszy około 25zł i czy takie VPsy maja javve?


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - szygorski - 09-03-2015 00:07

(08-03-2015 23:42)Xzibin napisał(a):  Po co wy to ustawiacie? Bot gdy wykryje captche sam się resetuje i za 10 sekund znowu nalicza reklamy. Serio Smile

jak się pytasz po co to ustawiam to powiedz mi jak to działa Smile Bo mi się wydaje że jak ustawię 499-500 klik i 60-61 min to bot pomiędzy 499-500 kliknięciem zrobi sobie od 60 do 61 minut przerwy jak ustawie czas na więcej to przerwa może być dłuższa. Natomiast jak ustawię większy zakres klików to przerwa może wystąpić szybciej przez co częściej niż raz na 499 kliknięć... Ja się tylko pytam po co te przerwy? Rozumiem że bot ma symulować ze to jednak człowiek klika xD

(08-03-2015 23:55)Blackers napisał(a):  
(08-03-2015 22:57)KerPwn napisał(a):  Nie widzę żadnego problemu, wszystko będzie śmigać.


Ciekawe tylko czy to bedzie się opłacało na miesiąc taki serwer najtańszy około 25zł i czy takie VPsy maja javve?

Jeśli macie kartę kredytową (niestety trzeba podać numer ;/) to postawcie sobie darmowego VPS-a na Google z windowsem Smile 60 dni całkowicie darmowy, przynajmniej tak piszą Smile


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Kapka - 09-03-2015 01:44

Jak sądzicie czy zostawienia bota na caly sezon do dobry pomysl? Jak narazie mam prawie caly czas wlączone hitleap i bota i wszytko jest ok jestem 8 w rankingu. Myslicie ze polecą bany czy nie?


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - KerPwn - 09-03-2015 06:41

(09-03-2015 01:44)Kapka napisał(a):  Jak sądzicie czy zostawienia bota na caly sezon do dobry pomysl? Jak narazie mam prawie caly czas wlączone hitleap i bota i wszytko jest ok jestem 8 w rankingu. Myslicie ze polecą bany czy nie?
Ja tam zaryzykowałem i jestem pierwszy w rankingu klików, a dziennie mam około 5-6k wizyt, jeśli dostane bana to trudno a jeśli nie to kilka dolarów wpadnie Smile


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - adamuski - 09-03-2015 07:53

Kerpwn, jakich Ty programów używasz, że masz 5-6k wizyt ? ja mam zaledwie 400


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - szygorski - 09-03-2015 09:27

pierwszy w rankingu klików? czyli lecisz moim sposobem na resetowanie po każdym kliknięciu? Big Grin ja jestem 5 teraz Big Grin Pozbyłem się HitLeap-a i sam chińczyk zrobił mi w 8 godzin

[Obrazek: Przechwytywanie.jpg]


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - xXxPiciaxXx - 09-03-2015 10:12

jak postawić tego vps na google? zarejestrowałem karte i wgl ale niezbyt ogarniam a bym przetestował Big Grin


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Xzibin - 09-03-2015 10:20

Widze, że spodobał się sposób na dodatkowe WC i działa Big Grin


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - szygorski - 09-03-2015 10:42

(09-03-2015 10:12)xXxPiciaxXx napisał(a):  jak postawić tego vps na google? zarejestrowałem karte i wgl ale niezbyt ogarniam a bym przetestował Big Grin


1) Przejdź pod ten adres: https://console.developers.google.com/project i dołącz przy pomocy swojego konta google.
2) Kliknij stwórz projekt.
3) Wpisz swoją nazwę projektu i zaakceptuj regulamin korzystania.
4) -Kliknij> Compute -następnie> Compute Engine -następnie> VM instances -i w końcu> Sign up for free trial
5) Uzupełnij wszystkie informacje i stwórz swoją maszynę Wink

Działa na 100% nie wszystkie pre-paidy wchodzą no chyba że masz prawdziwą kartę kredytową Smile

Doczytałem się że jednak blokują jednego dolara Smile Ale potem prawdopodobnie go zwracają