Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty (/Temat-War-Of-Clicks-Zarabiaj-Grajac-Dowod-Wyplaty-109117)



RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - KerPwn - 08-03-2015 13:47

(08-03-2015 08:53)szygorski napisał(a):  Nie zaliczyli mi hall of fame Sad Angry

KerPwn weź mnie nie załamuj z tymi unikatowymi wejściami Tongue 15k warcoinsów co sezon? Big Grin
Chciałbym XD Próbowałem więcej ale niestety 5-6k to dla mnie limit.
@edit
Na sezon to tak Smile


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - szygorski - 08-03-2015 15:35

Teoretycznie kupowanie paczek jest opłacalne pod tym względem że kupujesz i odrazu masz refy. Łapanie tych pojedynczych powoduje że musimy odczkać pewien czas, z każdym kolejnym refem coraz dłuzej. W pewnym momencie dojdzie się do momentu że bedzie trzeba poczekać nawet jeden dzień. Dlatego paczki są droższe. Ale ciekawy jestem czy do nich nie ładują też lepszych refów, czy to jest losowe czy też nie. Czekam co powie Xzibin jak zakupi paczkę, narazie ja mam na 15 aktywnych 3 a łącznie przez 3 sezony aktywnych było 5/15. Niektórzy po jednym sezonie przestają klikać (dać im bota!) :-)

Szukam programu dającego darmowe unikatowe wejścia i narazie wszystkie spisują się słabo chińczyk daje najwięcej i wirusów też ma najwięcej :-)


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - KerPwn - 08-03-2015 16:41

Ja kupiłem dwie paczki po 20 refów, dzisiaj było aktywnych 21, trzech z tych 21 jest na pomarańczowo reszta czerwono ale to dopiero początek seoznu.


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Xzibin - 08-03-2015 17:32

Ja przed chwilą kupiłem paczkę 10 refów i jak na razie 7 z nich było dzisiaj aktywnych Smile


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - noindyfikator - 08-03-2015 18:04

A skąd macie te tysiące coinsów?


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - lajkonik125 - 08-03-2015 19:46

Nowa wersja bota
http://www.mediafire.com/download/ek7b3vqy9ss641p/WarOfClicks_Bot_v1_5_by_Chillivanilli.jar


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Xzibin - 08-03-2015 19:55

Najnowsza wersja bota 1.6: http://adf.ly/18m3zX


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - cocokx - 08-03-2015 19:58

szybko wychodzą te nowe wersje ;D za 5 minut będzie 1.7? Big Grin


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - KerPwn - 08-03-2015 20:01

Pewnie to był jakiś mały update a nie nowa wersja Smile


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Xupy - 08-03-2015 20:37

Jak najlepiej ustawić break?