Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty (/Temat-War-Of-Clicks-Zarabiaj-Grajac-Dowod-Wyplaty-109117)



RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - KerPwn - 08-03-2015 00:16

(08-03-2015 00:11)szygorski napisał(a):  Czyli mówisz że zainwestowałeś 4$? Hmm ciekawe, 9/20... Co do aktywnych ja mam 1/9 (który zebrał 2 ore). a Ty masz 9 na pierwszym poziomie (1 ore) czyli 9*0.0203 = 0.1827$
Zainwestowałem 7,5 $ i mi trochę zostało kupiłem tą paczkę 20 refów za 6000. Mam jeszcze item Stronger Bonds więc też coś tam więcej wpadnie.


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - szygorski - 08-03-2015 00:23

Jakby Ci to powiedzieć item Stronger Bonds wypadł mi na WarGridzie Huh Jedyne co mi nie wypada na WarGrid to kasa Smile na 6 dni tylko 2 razy wypadło mi 0,10$... Dopóki nie zacznę trafiać ja jakiś normalnych refów to coś czuje że nic nie zarobię na tym portalu Smile


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - KerPwn - 08-03-2015 00:26

(08-03-2015 00:23)szygorski napisał(a):  Jakby Ci to powiedzieć item Stronger Bonds wypadł mi na WarGridzie Huh Jedyne co mi nie wypada na WarGrid to kasa Smile na 6 dni tylko 2 razy wypadło mi 0,10$... Dopóki nie zacznę trafiać ja jakiś normalnych refów to coś czuje że nic nie zarobię na tym portalu Smile
Stronger Bonds również mam z WarGrida, kasy jeszcze ani razu nie dostałem. Testowałem taki sposób na unikatowe wyświetlenia, może akurat coś się udało, bo jeśli się nie mylę to cały zarobek z unikatowych wyświetleń jest przydzielany pod koniec sezonu, czy gdzieś pokazuje na bieżąco ile mam wyświetleń tego linku do promowania ?


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - szygorski - 08-03-2015 00:34

Możesz podejrzeć, zakładka Errnings -> Affiliate Awards Smile Ja mam 400 Smile

Powiem tak z HitLeap (konto darmowe) zalicza mi 1/100 wejść Smile z Chińczyka ciągnie resztę Smile


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - KerPwn - 08-03-2015 00:37

(08-03-2015 00:34)szygorski napisał(a):  Możesz podejrzeć, zakładka Errnings -> Affiliate Awards Smile Ja mam 400 Smile

Powiem tak z HitLeap (konto darmowe) zalicza mi 1/100 wejść Smile z Chińczyka ciągnie resztę Smile
O dzięki, czyli jednak działa http://scr.hu/3tcn/ixx7a ile się czeka aby zaakceptowali to ?


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - szygorski - 08-03-2015 00:40

WOW nie chcesz się pochwalić swoim sposobem? xD Zaliczą Ci za 20 minut, na koniec sezonu Smile


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - KerPwn - 08-03-2015 00:44

(08-03-2015 00:40)szygorski napisał(a):  WOW nie chcesz się pochwalić swoim sposobem? xD Zaliczą Ci za 20 minut, na koniec sezonu Smile
Zyski rozkładały by się na każdą kolejną osobę która by tak zarabiała więc to nie ma sensu, tzn. każda kolejna osoba to mniejszy zysk dla mnie. Dokupię kolejną paczkę 20 refów zobaczymy jaka aktywność tam będzie.


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Aysein1 - 08-03-2015 01:13

Wykupiłeś paczke i masz 9/20 czyli praktycznie połowa aktywnych refów. A ja mam chyba 1 aktywny na 15 więc albo masz farta, albo za paczkę dostaje sie więcej aktywnych.

Już nie wydaje żadnych $ na refy bo to nie ma sensu i nie da się na tym dorobić. Pozostaje tylko kupno za warcoiny ;]


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - KerPwn - 08-03-2015 01:21

(08-03-2015 01:13)Aysein1 napisał(a):  Wykupiłeś paczke i masz 9/20 czyli praktycznie połowa aktywnych refów. A ja mam chyba 1 aktywny na 15 więc albo masz farta, albo za paczkę dostaje sie więcej aktywnych.

Już nie wydaje żadnych $ na refy bo to nie ma sensu i nie da się na tym dorobić. Pozostaje tylko kupno za warcoiny ;]
Jak szygorski wspomniał, te które kupuje się bez paczki prawdopodobnie są z recyklingu i by wszystko pasowało.

Jutro tak celuję w koło 20k unikatowych wejść zobaczymy czy się uda Wink


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Aysein1 - 08-03-2015 02:20

Doszły ci WarCoinsy? Bo mi nie..