Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty (/Temat-War-Of-Clicks-Zarabiaj-Grajac-Dowod-Wyplaty-109117)



RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - pixel21 - 07-03-2015 21:20

powiedz ile z dr zarabiasz to pogadamy Big Grin


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Xzibin - 07-03-2015 22:21

Połowe z tego co z RR. Jutro kupię za 2000WC 10 refów i zobaczymy czy będą bardziej aktywni. Poświęcę 1000 dla was Wink


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Aysein1 - 07-03-2015 23:06

Dzięki, sam jestem ciekawe bo to nie możliwe że tyle refów i wszystkie nie aktywne, a skoro tam są gotowe paczki po 10 refów to raczej będą aktywni, tak myśle przynajmniej. Big Grin Jutro spróbuje postawić te dwa programy, to chyba autosurfy tak? ;p Na VPSie i wam powiem czy działa czy nie.


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - KerPwn - 07-03-2015 23:22

(07-03-2015 23:06)Aysein1 napisał(a):  Dzięki, sam jestem ciekawe bo to nie możliwe że tyle refów i wszystkie nie aktywne, a skoro tam są gotowe paczki po 10 refów to raczej będą aktywni, tak myśle przynajmniej. Big Grin Jutro spróbuje postawić te dwa programy, to chyba autosurfy tak? ;p Na VPSie i wam powiem czy działa czy nie.
To jest loteria, teoretycznie RR to użytkownicy którzy zarejestrowali się bez poleconego wiec na to samo wychodzi. Co do autosurfow dlaczego mialy by nie dzialac lepiej jakis RDP kupic niz VPS i je postawic mniejsze koszta.


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - szygorski - 07-03-2015 23:32

No to mogę już chyba oficjalnie bo raczej mnie nikt już nie dogoni Smile HuhHuhHuh


[Obrazek: Przechwytywanie.jpg]


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Aysein1 - 07-03-2015 23:41

xxx


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - KerPwn - 07-03-2015 23:49

(07-03-2015 23:41)Aysein1 napisał(a):  KerPwn nie wiadomo, nie kupiłeś to nie wiesz Big Grin
RDP tzn? Wątpie że to będą mniejsze koszta bo dostane bana (załóżmy taką możliwość) i potem nic z tym nie zrobie, a VPSa mam cały czas bo mam na nim skrypt więc nic bym nie stracił. Wink

Gratulacje szygorski Smile Już wiem czemu mam taki mały ranking, bo mam o 4 tysiące kliknięć mniej w tym sezonie -,- Ale u mnie i tak długo bot chodzi więc u Ciebie hardkorowo długo.

A jeszcze chciałem powiedzieć że coś im chyba captcha nie działa albo ja mam farta bo od 3-4 godzin mi się bot nie zaciął ze względu na captche, nie wiem czy mam farta czy coś im sie stało bo zazwyczaj miałem captche o wiele częściej.
Skad ty wiesz czy ja kupilem czy nie ? http://scr.hu/3tcn/thlhh

Gdybym wiedzial ze masz juz vps to nie pisałbym o rpd.


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - szygorski - 07-03-2015 23:57

Z moich 5 ostatnich kupionych refów, żaden nie jest aktywny Sad Aż jestem ciekawy czy jak kupisz paczkę to będzie lepiej. Powiem tak, refy które się dropią mogą pochodzić z recyklingu (czyli nie aktywne refy wyrzucane przez innych), ale to tylko teoria Wink

Co do mojej ilości klików, to normalnie pracując na bocie (pomijając już kapcia) robi się około 2 kliknięć w minutę co daje 120 kliknięć w godzinę i 1200 w 10h - czyli mniej więcej tyle ile byśmy mogli maksymalnie zrobić przez noc. Natomiast z dodatkowym klikerem jak ustawimy resety po każdym jednorazowym kliknięciu to czas jednego taktu (zalogowanie, kliknięcie w reklamę, 5 sekund i stop) może wynieść 15 sekund a to daje nam 4 kliki na minutę i 2400 kliknięć w 10 godzin Smile Tym sposobem można zrobić nawet 15-16k kliknięć w sezonie co jest naprawdę sporym wynikiem Smile


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - KerPwn - 08-03-2015 00:06

(07-03-2015 23:57)szygorski napisał(a):  Z moich 5 ostatnich kupionych refów, żaden nie jest aktywny Sad Aż jestem ciekawy czy jak kupisz paczkę to będzie lepiej. Powiem tak, refy które się dropią mogą pochodzić z recyklingu (czyli nie aktywne refy wyrzucane przez innych), ale to tylko teoria Wink

Co do mojej ilości klików, to normalnie pracując na bocie (pomijając już kapcia) robi się około 2 kliknięć w minutę co daje 120 kliknięć w godzinę i 1200 w 10h - czyli mniej więcej tyle ile byśmy mogli maksymalnie zrobić przez noc. Natomiast z dodatkowym klikerem jak ustawimy resety po każdym jednorazowym kliknięciu to czas jednego taktu (zalogowanie, kliknięcie w reklamę, 5 sekund i stop) może wynieść 15 sekund a to daje nam 4 kliki na minutę i 2400 kliknięć w 10 godzin Smile Tym sposobem można zrobić nawet 15-16k kliknięć w sezonie co jest naprawdę sporym wynikiem Smile
Ogolnie to moj pierwszy dzien w tym programie i z 20 refow 9 bylo aktywnych w dniu dzisiejszym. Zobacze jakie z nich beda zarobki, kazdy jest czerwony wiec pewnie jakies grosze.


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - szygorski - 08-03-2015 00:11

Czyli mówisz że zainwestowałeś 4$? Hmm ciekawe, 9/20... Co do aktywnych ja mam 1/9 (który zebrał 2 ore). a Ty masz 9 na pierwszym poziomie (1 ore) czyli 9*0.0203 = 0.1827$

Dziś 6 dzień zabawy konto z dorobkiem Balance : $ 0.2623

Po tym sezonie wpadnie 1000WC za 1 miejsce + 400WC z poleceń czyli na 14 refów i teraz sie zastanawiam kupować pojedynczo czy dozbierać do 2000WC i kupic pakiet Xzibin czekam jak u Ciebie wyjdzie ten zakup Smile