Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty (/Temat-War-Of-Clicks-Zarabiaj-Grajac-Dowod-Wyplaty-109117)



RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Kapka - 07-03-2015 10:29

Witam. Chciałbym się z wami podzielić moją metodą na unikanie captcha i automatycznego resetowania bota w razie jakiejś zwiechy.
Metoda jest w 100% skuteczna lecz tylko jak narazie na 10 dni ponieważ program ma 10 dni wersji trial. W wolnym czasie poszukam zamiennika.

1. Ściągamy i instalujemy ten program: http://sh.st/f0SOr (sh.st wam w niczym nie szkodzi a mi brakuje 0.30$ do wypłaty)

2. Teraz musimy odpalić naszego bota i ustawić go sobie gdzieś w wygodnym miejscu na pulpicie i już go nie przesuwać. (nie zapomnijcie go odpalić)

3. Teraz przechodzimy do autocliker'a i tu kilka ss jak ustawić.
a) Zaznaczamy tą opcje http://scr.hu/3le1/c9wvz a następnie ustawiamy myszkę na przycisku "stop" naszego bota i klikamy np. spację aby potwierdzić.
b) Następnie ustawiamy i upewniamy się czy wszystko jest dobrze zwróćcie uwagę na zielone podkreślenia. Warto tez zmienić nazwę dla ułatwienia. Współrzędne podkreślone na czerwono każdy teoretycznie powinien mieć inne. http://scr.hu/3le1/vwy3d
c) Kiedy już zrobiliśmy stop analogicznie robimy to samo znowu klikamy "new" ustawiamy wszystko tak jak poprzednio z tą różnicą że myszka nakierywywujemy na start i powiększamy "interval" o troszkę większą wartość czyli gdy to było 30min to 30min i np. 10sek. To kwestia naszego uznania.
d) Kiedy wszystko ustawione po prostu upewniamy sie czy mamy w programie zaznaczone 'ptaszkiem' nasze 'projekty' (nie wiem jak to nazwać) i klikamy "start".

4. Teraz możemy sobie gdzieś iść bez obaw że po odejściu nasz bot po 10min po odejściu przestanie działać i zmarnujemy tylko prąd.

Nie wiem czy ten mini poradnik komuś przyda bo jednak nie jest to jakaś zaawansowana sztuczka. Wpadłem na nią dziś kolo 4 w nocy kiedy byłem na siku a mój bot nie działał i szybko w nocy to wykombinowałem i mogłem spokojnie spać Big Grin

Jak widzieliście albo i nie na jednym z sreenów mam włączonego bota i w czasie robienia tego mini poradnika bot zatrzymał mi się po 8 min. Więc przy ustawianiu intervalu czy odstępie kliknięć ustawić sobie stop i start na mniejsze wartości np. stop - 15min a start - 15min 10sek.

Pamiętajcie żeby wszystko dobrze sprawdzić i zrobić sobie mały test ustawiając sobie wartości stop i start na 10 i 12 sekund. Uniknie to pomyłek. Szkoda żeby wasz program po tych 15min się zatrzymał i już nie włączył.


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - szygorski - 07-03-2015 11:23

Na ta metode z resetami wpadł kizlaczek wcześniej i całą noc ja testowałem. Potwierdzam działa. Z tym ze ja resetuje bota po kazdym kliku. Nawet jak wyskoczy kapeć to po resecie już go nie ma. Co do klikacza to korzystam z tego http://clicker1.com/auto-mouse-clicker-pro-version-s29.html jednak jest to wersja darmowa ktora co jakiś czas sie zatrzymuje i mowi żeby zakupić wersje pro dlatego przydał by sie lepszy klikacz. Jakby nie patrzeć w TOP 3 wciąż jestem, jak mnie nie zbanują to nie musicie się obawiać używania bota :-)

Swoją drogą ta metoda ma minus bo nie możemy użytkować już kompa. Trzeba napisać do chillivanilli żeby zmodyfikował swojego bota tak żeby przy wystąpieniu kapcia robił restart :-)


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Kapka - 07-03-2015 11:27

A no to w takim razie przepraszam. przeczytalem tylko jakies 30str tego wątku wiec moglo mi umknac.


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - szygorski - 07-03-2015 11:29

Spoko, nie opisał jej nikt na forum jeszcze :-) to jego metoda dlatego ja tego nie robiłem :-) Ale jak już Ty wrzuciłeś to bez różnicy :-)


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Xzibin - 07-03-2015 11:41

Nieźle Panowie Big Grin. Przetestuje jak mnie nie będzie w chacie a będę chciał bota zostawić


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - qortak - 07-03-2015 11:52

mi sie nie przyda bo jak mam bota to siedze przed komputerem więc stop/start moge zawsze kliknąć, ale dobry sposób pewno, rep+


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Aysein1 - 07-03-2015 12:57

Być może przerobie go i wstawie tu.
A co do tych wejść to coś troche ściemniają ;>

[Obrazek: gas3ea.jpg]

[Obrazek: v1gohm.jpg]

A doszło ile? 363! HuhHuhHuh

XpokerfaceXpokerfaceXpokerface


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - szygorski - 07-03-2015 13:13

Aż tyle Ci doszło? Nosz kurde, u mnie jakieś ochlapy ile trzymałeś właczone godzin?


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - adamuski - 07-03-2015 13:22

tylko mi tak strasznie te 2 programy lagują komputer ? nic się zrobić nie da :l


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Aysein1 - 07-03-2015 13:25

Ja mam dość dobry komputer (Jak dla mnie wystarcza) Ale też odczuwam lagi..

(07-03-2015 13:13)szygorski napisał(a):  Aż tyle Ci doszło? Nosz kurde, u mnie jakieś ochlapy ile trzymałeś właczone godzin?

Aż tyle? o.O Moim zdaniem bardzo mało ;/ Jakby to jeszcze postawić na VPSie to byłbym zadowolony ale jak narazie nie wiem jak.

Poszłem spać o.. 00:30 chyba a wstałem o 11:30 to sobie policz Big Grin