Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty (/Temat-War-Of-Clicks-Zarabiaj-Grajac-Dowod-Wyplaty-109117)



RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - qortak - 06-03-2015 19:39

jak sprzedać ore? to chyba jakaś prowokacja Tongue


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Aysein1 - 06-03-2015 19:42

Strasznie komp zamula z tymi programami odpalonymi.. Z tego jinglin wykrywa bardzo dużo wirusów.


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - qortak - 06-03-2015 19:45

Mi zamulo strasznie, ale gdy wylaczylem hitleapa i wlaczylem to dziala dobrze.


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Xzibin - 06-03-2015 19:50

Jak wam wyskoczy, że nie wyklikaliście captchy po prostu zróbcie stop/start w bocie


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - qortak - 06-03-2015 19:51

Przeciez już to napisałem Xzibin, 1 strone temu Big Grin


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - kizlaczek - 06-03-2015 19:58

Xzibin co ile odświeża ile zdobyłem warcoinów z kliknięć innych bo od kiedy dodałeś poradnik mam 2 warcoiny które czekaja na mnie i nic sie nie zwieksza ta liczba a na hitleap pokazuje ze mam ponad 300 wejść i jinglin tez działa


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Xzibin - 06-03-2015 20:00

Odświeża się chyba raz na godzine. Uwaga: nie zalicza wszystkich wejść tylko te unikalne więc zalicza 10-30% kliknięć. Kilkaset na dzień to i tak mega dużo Smile


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Aysein1 - 06-03-2015 20:00

Często ta captcha wchodzi, a co do tych programów to wydaje mi sie że ten HitLeap w porównaniu do tego chińskiego programu ma na noc Wink

Było 4 nagle zrobiło sie 0 ;d

[Obrazek: pz6zkg.jpg]

A tu coś pięknego Big Grin

[Obrazek: 63vxsi.jpg]


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Toniro - 06-03-2015 20:04

Polecacie jakiś darmowy/tani antiwirus? Big Grin Nie chcę żeby mi zawaliło kompa, a bym poużywała metody Xzibina Tongue


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Aysein1 - 06-03-2015 20:06

Kaspersky 30 dni za darmo Tongue

[Obrazek: km2w9n.jpg]

[Obrazek: cr9yrf.jpg]