Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty (/Temat-War-Of-Clicks-Zarabiaj-Grajac-Dowod-Wyplaty-109117)



RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Aysein1 - 02-03-2015 13:45

Mi coś nie kupuje za centy, wstawisz tu treść tego skryptu twojego?

PS co to za ramka po kliknięciu w info i te kolorowe kółka?

[Obrazek: 86fmfj.jpg]


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - freake153 - 02-03-2015 14:04

już udostępniłem tutaj skrypt z którego korzystam Wink poszukaj w tym temacie Smile


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - killXoff - 02-03-2015 14:27

Spróbuję stworzyć aplikację na Androida żeby można było bocić na fonie Tongue


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Aysein1 - 02-03-2015 16:06

PS co to za ramka po kliknięciu w info i te kolorowe kółka?

[Obrazek: 86fmfj.jpg]






////// freak to normalne że ten twój bot klika w tego plusa pod extend? strona jakoś dziwnie przeskakuje


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Juhas - 02-03-2015 16:53

Refy za mniejszą cenę są sprzedawane przez innych użytkowników czy to są osoby które nie zarejestrowali się z polecenia?


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - sznapi1234 - 02-03-2015 17:01

Którą opcję lepiej zaznaczyć?
WardGrid czy ads?
Bo jak daje 2 to tylko chyba mi 1 działa :/


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - cocokx - 02-03-2015 17:10

Jeśli ktoś ma problemy ze skryptem to pozwolę sobie udostępnić moją, nieco zmodyfikowaną wersję (testowana tylko na firefoxie - działa).

Kod:
SET !REPLAYSPEED FAST
SET !TIMEOUT 10
SET !TIMEOUT_TAG 1
SET !LOOP -9999999
SET !ERRORIGNORE YES
TAB T=1
SET !REPLAYSPEED MEDIUM
TAG POS=2 TYPE=INS ATTR=CLASS:iCheck-helper&&TXT:
TAG POS=1 TYPE=BUTTON FORM=ID:rentForm ATTR=ID:PaymentWarcoin
TAG POS=1 TYPE=BUTTON FORM=ID:rentForm ATTR=ID:PaymentButton
ONDIALOG POS=1 BUTTON=OK CONTENT=
REFRESH

I teraz tak. Jeśli ktoś chce kupować za warcoiny to nic nie musi zmieniać. Jeśli jednak chcecie kupować za kase trzeba zamienić PaymentWarcoin na PaymentBalance.

Kod:
ONDIALOG POS=1 BUTTON=OK CONTENT=
REFRESH
jest opcjonalne. U mnie po prostu strona się czasem bugowała i przestawała działać, pomagało na to odświeżenie strony więc dołączyłem to do skryptu. Jeśli wam strona się nie buguje tak jak u mnie to nie potrzebujecie tego fragmentu kodu.


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - freake153 - 02-03-2015 17:26

(02-03-2015 16:06)Aysein1 napisał(a):  PS co to za ramka po kliknięciu w info i te kolorowe kółka?

[Obrazek: 86fmfj.jpg]






////// freak to normalne że ten twój bot klika w tego plusa pod extend? strona jakoś dziwnie przeskakuje

nie jestem autorem mi działa jedynie pod chrome jedyne co musisz zrobić to włączyc tą strone http://www.warofclicks.com/Referrals/Rent i odpalić skrypt on resztę robił będzie w sensie łapał refy


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Xzibin - 02-03-2015 18:07

(02-03-2015 16:53)Juhas napisał(a):  Refy za mniejszą cenę są sprzedawane przez innych użytkowników czy to są osoby które nie zarejestrowali się z polecenia?

Z tego co pisze to "aktywni użytkownicy". To są pewnie osoby bez polecenia i te, którym nie przedłużyli czasu wykupienia

(02-03-2015 17:01)sznapi1234 napisał(a):  Którą opcję lepiej zaznaczyć?
WardGrid czy ads?
Bo jak daje 2 to tylko chyba mi 1 działa :/

Poczytaj forum. 10x o tym było wspomniane!


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Aysein1 - 02-03-2015 18:15

freake niestety twój bot nie działa na $, ale ten od coco tak tylko tak jak mówił nie potrzebna opcja REFRESH - można usunąć Wink


Powie mi ktoś do czego służą te ikonki?

[Obrazek: 86fmfj.jpg]