Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty (/Temat-War-Of-Clicks-Zarabiaj-Grajac-Dowod-Wyplaty-109117)



RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - freake153 - 01-03-2015 22:48

ok powiedz mi gdzie dokładnie to zobaczę bo jak mam bota włączonego to i stronę też Smile po prostu lubię sprawdzać czy coś wygrałem w loterii ;D


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Xzibin - 01-03-2015 23:27

Jak wygrasz na loterii to masz w prawym górnym rogu na czerwono zaznaczoną liczbę. Klikasz a potem: My Feeds

Link masz tutaj jak chcesz sprawdzić: https://www.warofclicks.com/Feeds/My
Patrz Potshots


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Blackers - 01-03-2015 23:57

żeby taki bot jeszcze był na androida to byłoby cudo


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - dirtr - 02-03-2015 00:21

Ludzie serio boicie się spaść w rankingu poniżej 400? Byłem na 60 miejscu bana nie dostałem. Program działa na takiej samej zasadzie jakbyś ty klikał ręcznie, mimo że nie wyświetla w bocie reklam, to na stronie je zalicza, nie da się odpalić bota 2x na jedno konto bo nie zlicza reklam, już nawet bot + ręczne klikanie sprawdzałem, lub war grid na bocie + ręczne adsy i nie da się więc bot jest niewykrywalny na 100% tu screen boce non stop 20 godzin dziennie nawet w tym sezonie akurat mniej.


[Obrazek: bez_tytu_u.jpg]


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - freake153 - 02-03-2015 07:02

koxu Big Grin ile dostaliście za ten sezon?


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Xzibin - 02-03-2015 10:14

[Obrazek: season3.png]

Ore zmieniło swoją wartość z 0,02$ na 0,0285$
Zarobiłem 2,94$ czyli prawie 1$/dzień. Mam nadzieję, że pójdzie lepiej

Kupujcie refy bo teraz manualnie kupowałem i 4 w 2 minuty kupione Big Grin

Testuje nowy sposób dający dużo więcej War Coins. Jeśli będzie działał podzielę się nim z wami Big Grin


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - freake153 - 02-03-2015 10:48

próbował ktoś wrzucić to na vps`a?Smile


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Aysein1 - 02-03-2015 11:06

Skoro za 100 warcoinsów można kupić refa to za 0.10 tych zielonych też sie da?
PS: nie wiem o wy mówicie, że nie zalicza tego i tego, normalnie zaliczy adsy i wargridy Tongue
Tylko czasami bot szfankuje ale restart pomaga.


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - freake153 - 02-03-2015 11:09

można za 100 wc i za 0.10$ Smile


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - kn10 - 02-03-2015 11:18

Ja mam pytanie odnosnie refow. Jeden byl nieaktywny, kliknalem "recycled" co kosztowalo mnie 40 Wargridow.

Czy dzieki temu on zmieni tego refa na nowego czy co to dalo?