Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty (/Temat-War-Of-Clicks-Zarabiaj-Grajac-Dowod-Wyplaty-109117)



RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - freake153 - 01-03-2015 22:12

za ten sezon? :O


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Amazingovsky - 01-03-2015 22:13

Ten Bot nabija tylko te WarGridy? Bo narazie żadnej reklamy mi ne otworzył a mam zaznaczoną tą opcje.


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - freake153 - 01-03-2015 22:22

jedną opcje masz zaznaczoną czy dwie?


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Amazingovsky - 01-03-2015 22:26

dwie naraz i tylko wargridy mi nabija. A jak zaznacze samo ads to wtety ads mi nabija


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - freake153 - 01-03-2015 22:27

bo jak masz dwie to robi tylko wargridy Wink


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Amazingovsky - 01-03-2015 22:29

To co lepiej Zaznaczyć?
I czy ten bot wam staje ? Bo mi co pare minut sie tak jaby zacina.


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - freake153 - 01-03-2015 22:37

i to i to jest dobre Wink możesz puszczać dzień na tym dzień na tym ja puszczam tylko na wargridy i nie narzekam Smile
co do bota mi zacina się jedynie gdy internet padnie i muszę resetować Smile a tak to bajka Smile


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Xzibin - 01-03-2015 22:39

Co wy wygadujecie? Klika i to i to ale Adsy co około 30-40 minut. Po prostu popatrzcie na liczniki, że czasami się pokazują liczniki na adsach Tongue. A wracając tak te ponad 5000 klików w tym sezonie tylko


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - freake153 - 01-03-2015 22:42

Xzibin do tej pory tego nie zauważyłem i z tego co czytałem też nikt nie wspominał poza tym na wargridach lece non top i nie wlatuje te 0.002 centa więc byłem przekonany że kompletnie to omija Wink

oczywiście jak miałem 2 włączone Wink teraz już dawałem luz i tylko jedno ustawiam


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Xzibin - 01-03-2015 22:46

Bo 0,002$ leci z adsów Tongue. Czasami warto wejść na stronę a nie tylko bocić xd. Ja mam ciągle oba ustawione i śmigają. Większość czasu War Grid to prawda ale Adsy też odpala