Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty (/Temat-War-Of-Clicks-Zarabiaj-Grajac-Dowod-Wyplaty-109117)



RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - killXoff - 28-02-2015 21:01

(28-02-2015 20:45)freake153 napisał(a):  Gdybyś przeczytał to byś wiedział ...

No w sumie tak, czytałem bez zrozumienia :c


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - qortak - 28-02-2015 21:27

(28-02-2015 19:56)killXoff napisał(a):  A co daje to?
[LINK]
qortak:
Podasz ile masz $ i WC?

Mam:
Balance : $ 0.32 + 134.9940 WC

dopiero odkrylem ze nigdy nie klika adsow zwyklych jak sa dwie opcje zaznaczone :/ szkoda ze tak pozno..
edit: juz mam 225 ponad wc


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Aysein1 - 28-02-2015 22:23

Właśnie dzisiaj zacząłem i bardzo mi sie podoba. Big Grin
Czytałem kilkanaście stron ale dla pewności chciałbym się zapytać:

1. Kasa u góry na zielono to prawdziwa gotówka? Gdy na zielono będziemy mieć 2.00 można dokonać pierwszej wypłaty?
2. Na bocie lepiej zaznaczyć Ads czy Wargrid, a może to i to?
3. W jaki sposób oni stwierdzą że używam bota, gdy będzie odpalony np. po 10h dziennie?
4. Po ilu dniach można się spodziewać pierwszej wypłaty?
5. Celem tej gry jeśli chodzi o zarobek to uzbieranie 2.000 Warcoinsów i kupienie tak zwanych refów? I wtedy ktoś zarabia na nas, tak?

Z góry dziękuje za odpowiedź, wtedy będę miał 100% pewności. Smile
Pozdrawiam i życzę dużych zysków!


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Xzibin - 28-02-2015 22:43

1. Tak. 2$ to minimum i to prawdziwa kasa
2. Zaznacz najlepiej oba Smile
3. Nie wiem, czy stwierdzą. Odpalaj na ile chcesz, nikt bana nie dostał a ludzie po 16h puszczają
4. Ja po 6 dniach zleciłem pierwszą wypłatę. Bez refów tylko same rental to pewnie 14 dni ale potem co raz większy zarobek
5. Tak i nie. Lepiej kupować refów po 100 WC sztuka ale do tego trzeba mieć cierpliwość lub korzystać ze skryptu


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Aysein1 - 28-02-2015 23:08

Okej dziękuje za odpowiedź, mam jeszcze trzy pytanka. Smile

1. Czy te WarCoinsy można wymienić na te zielone?
2. Tą prawdziwą kase (zieloną) można tylko uzyskać z WarGrida lub z kupionych reffów za WarCoinsy?
3. Na jakiej zasadzie jest ten ref? To jest osoba która klika dla nas? Ile taka osoba zarobi dla nas tej zielonej gotówki w np. tydzień?


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Xzibin - 28-02-2015 23:13

1. Nie można
2. Tak oraz z reklam wartych 0,002$ (czasami się trafiają)
3. To osoba, która nie ma poleconego i ją po prostu wynajmujesz na miesiąc czy dłużej. Zależy od tego ile wyklika ale niektórzy po 25 centów na 3 dni na jednym zarabia. Ja na niektórych zarabiam ok 10 centów na sezon czyli 3 dni


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Blackers - 01-03-2015 02:51

mi chyba coś nie działa ten skrypt na kupowanie refów bo juz chodzi mi ten skrypt od dobrych 2 godzin a nawet ponad i zadnego refa nie kupiło ;


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Aysein1 - 01-03-2015 03:51

Wygrałem coś takiegoo, wie ktoś może co to? [Obrazek: fl3hi7.jpg]


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - freake153 - 01-03-2015 06:44

(01-03-2015 02:51)Blackers napisał(a):  mi chyba coś nie działa ten skrypt na kupowanie refów bo juz chodzi mi ten skrypt od dobrych 2 godzin a nawet ponad i zadnego refa nie kupiło ;

mi skrypt działa perfekcyjnie Wink pod chrome może coś sknociłeś? dzięki skryptowi mam już 7 reffów było by więcej gdybym miał więcej wc i centówSmile

(01-03-2015 03:51)Aysein1 napisał(a):  Wygrałem coś takiegoo, wie ktoś może co to? [Obrazek: fl3hi7.jpg]

tak jak pisał Xzibin najcenniejszy item na tej stronie dokładny jego opis masz na 1 stronie. Podnosi mnożnik ore Twoich poleconychSmile


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Aysein1 - 01-03-2015 11:13

Czyli pierw muszę kupić refy, refy dawają mi zieloną kase, warcoinsy i ore tak? I ten przedmiot mnoży x2 ore z refów?

Co to te ore tak wgl? ;x