Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty (/Temat-War-Of-Clicks-Zarabiaj-Grajac-Dowod-Wyplaty-109117)



RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] - Xzibin - 22-02-2015 17:03

Każdy kolejny poziom daje nam 0,001 więcej WarCoin za każdą reklamę. Bardziej opłaca się klikanie WarGrid gdyż raz na ok 50 gier wygrywamy minimum 5WarCoin bądź 0,01$. Ja np za 50 reklam wyklikanych na 6 poziomie dostaje 0,5WarCoin więc widać różnice.

Poziom możemy sprawdzić z lewej strony przy obrazku, pasek Level. Najeżdżamy kursorem i piszę ile kliknięć brakuje do kolejnego poziomu
Opis nagród za poziomy: https://www.warofclicks.com/Support/Help/98eff423-6ad9-4ad5-ab54-c4d7eafcae6e#+


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] - Lamojednorożec - 22-02-2015 17:06

Ostatnie pytanie, obiecuję Big Grin
Zarobki $ też się zwiększają czy dzienny zarobek możemy tylko zwiększyć za pomocą refów?


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] - Xzibin - 22-02-2015 17:26

Pytaj śmiało chętnie odpowiem na wszystkie. Na zarobek ma wpływ to czy z WarGrid coś wylosujesz. Możesz nawet dostać kilka razy po 0,10$ na dzień. Im więcej pkt masz tym więcej refów. Pamiętaj że zarabiają na Ciebie refy kupione a nie polecone tzn. z polecenia dostaje się chyba trochę WarCoins (poczytam o tym) ale prawdziwą kasę dają Ci kupieni


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] - olekn1 - 22-02-2015 17:34

A o co chodzi z Achievements? Bo mam jeden zrobiony i tam piszę
Kod:
Current Pool
1,420
Previous Prize
2 / winner
Ale nie dostałem tych 1420 warcoinów Rolleyes

PS. Byłem kiedyś zarejestrowany, dlatego pewnie tak dużo


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] - Xzibin - 22-02-2015 17:39

Current Pool oznacza to ile pkt będzie podzielonych na użytkowników, którzy zrobili to osiągnięcie. Previous Prize to to ile średnio za ten achievement otrzymała każda osoba


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] - olekn1 - 22-02-2015 17:47

(22-02-2015 17:39)Xzibin napisał(a):  Current Pool oznacza to ile pkt będzie podzielonych na użytkowników, którzy zrobili to osiągnięcie. Previous Prize to to ile średnio za ten achievement otrzymała każda osoba

A to spoko, dzięki.

No i znowu mam pytanie, czy zaznaczyć opcję WarGrid w bocie?


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] - Xzibin - 22-02-2015 18:06

Tak oczywiście. Wtedy na zmianę bot klika w reklamy i WarGrid. Ja aktualnie nawet tylko WarGrid zostawiłem i zobaczymy czy więcej się zarobi bo chociażby 5WarCoin lub 0,01$ jest bardziej opłacalne niż 50 czy 100 reklam


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] - olekn1 - 22-02-2015 18:11

A to jest Twojej roboty bot? Bo u mnie taki jest błąd, że do "Total WC" zlicza mi wszystko co zarobiłem w tej sesji za każdym razem z "Earned WC", więc wychodzi o wiele za dużo WC, wchodzę na stronę ucieszony, a tam lipa, nawet 1 WC nie mam Lol

@EDIT. Wyleciał mi taki item `No Queue For More´ na 7 dni, to teraz pytanie, co to jest Big Grin

A i jak to jest z tym, jak zaznaczę na raz Ads i WarGrid, bo mi ciągle nabija tylko WarGrid Undecided


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] - misterzelek - 22-02-2015 18:19

Da się na tym zarobić ? Smile


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] - Acrith - 22-02-2015 18:36

(22-02-2015 18:11)olekn1 napisał(a):  A to jest Twojej roboty bot? Bo u mnie taki jest błąd, że do "Total WC" zlicza mi wszystko co zarobiłem w tej sesji za każdym razem z "Earned WC", więc wychodzi o wiele za dużo WC, wchodzę na stronę ucieszony, a tam lipa, nawet 1 WC nie mam Lol

@EDIT. Wyleciał mi taki item `No Queue For More´ na 7 dni, to teraz pytanie, co to jest Big Grin

A i jak to jest z tym, jak zaznaczę na raz Ads i WarGrid, bo mi ciągle nabija tylko WarGrid Undecided

Jak zaznaczysz Ads i WarGrid, to najpierw robi określoną ilość WG (coś koło 50 tak sądzę), a potem robi Adsy aż będą same timery i na zmianę.

A co do itemu - sądze, że prawdopodobnie niweluje timery na 7 dni?