Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty (/Temat-War-Of-Clicks-Zarabiaj-Grajac-Dowod-Wyplaty-109117)



RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Xzibin - 28-02-2015 12:21

Ja mam 3 aktywnych na 8 Tongue. Wszystko od farta zależy. Szkoda że nie można im PM wysyłać bo bym im bota dał xD


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - rafalwoz11 - 28-02-2015 12:46

Wie ktoś może do czego jest ten przedmiot i jak go uruchomić? Big Grin
I jeszcze pytanko: Jak wkleić skrypt do imacros na chrome? Smile
z góry dzięki.
Zacząłem grać od wczoraj wieczorem Wink
[Obrazek: 333.jpg]


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Xzibin - 28-02-2015 13:08

Zmniejsza czas kolonizacji o minute czyli jak kupisz refa i musisz czekać godzinę na to aż zacznie dla Ciebie zarabiać to Ty czekasz 59 minut. Raczej nieużyteczny. Od razu się każdy przedmiot sam aktywuje.

Klikasz record potem zatrzymujesz, edit makro i tam wklejasz a potem zapisujesz i odpalasz

UWAGA: Gram na odpalonym bocie po ponad 12h na dzień praktycznie bez przerwy i nie ma żadnego problemy. Myślę, że można puszczać bota czasami na 24h i można być w topce ale polecam do max top 200 ze względów bezpieczeństwa


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - snow92 - 28-02-2015 14:43

Ja od wczoraj zacząłem używać bota, póki co wszytko Ok


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - noindyfikator - 28-02-2015 14:46

Używałem bota 16/24 i bana nie mam Smile


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - lajkonik125 - 28-02-2015 14:59

Wie ktoś co robi item Give Me More Cash?


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Xzibin - 28-02-2015 15:52

Zmniejsza czas oczekiwania na kolejną reklamę dającą 0,002$ o 30 minut. Przydatne dla bota Smile

Postaram się w przyszłym tygodniu zrobić całą listę przedmiotów i ich zastosowania!


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - rafalwoz11 - 28-02-2015 16:56

A ogólnie co bardziej sie opłaca "botować"?
Tylko na Ads czy WarGrid? Bo u mnie jak zaznacze obydwa to chyba wykonuje sie tylko WarGrid i niestety wiele z tego nie ma, a z Ads zawsze jest wpływ jakiś Tych WC Wink


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Xzibin - 28-02-2015 16:58

To i to warto. Z obu lecą fajne bonusy Smile


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Poneezr - 28-02-2015 18:01

Witam, też od dziś zacząłem korzystać z tego serwisu bocika odpaliłem i jak na razie 40 wc od 3 godzin zobaczymy jak to się rozwinie 1 refa przed chwilą kupiłem i czekam aż się pokarze w liście, czy aktywny czy nie.

@EDIT

Czy taki status oznacza, że refferal jest nie aktywny ? Sad


[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]