Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cash Pirate - Łatwe zarabianie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Cash Pirate - Łatwe zarabianie! (/Temat-Cash-Pirate-Latwe-zarabianie-109114)



Cash Pirate - Łatwe zarabianie! - Adanos - 22-02-2015 09:38

Witam!
Jeśli temat dodany jest w złej kategorii to proszę o jego przeniesienie.

Chciałem przedstawić wam aplikacje na telefon dzięki której można zarabiać dobre, na prawdę dobre pieniądze.

Aplikacja płaci nam za pobieranie aplikacji na androida.
Jeśli ktoś myśli, że takim działaniem zasyfi sobie telefon to się myli (niżej wyjaśnię).
Zbieramy tam tak zwane coins (1000 coins = 1$).
Za każdą pobraną aplikacje dostajemy ok. 80 coins.
Do tego za każdą poleconą osobę dostajemy 500 coins i 10% jej zysków. (oczywiście polecony nie traci nic, a nawet także zyskuje 500 coins)
Ale na tym się nie kończy! Do tego mamy 5% zysku od osób poleconych przez naszego polecanego!
Wypłacać pieniądze można od 2.5$, oczywiście wszystko sprawdziłem i pieniądze doszły na moje konto.

Więc od czego zacząć?
Wchodzimy na Sklep Play i szukamy aplikacji Cash Pirate.
Pobieramy ją i rejestrujemy się podając kod mojego polecenia "XGLFCD" dzięki któremu wy także dostaniecie 500 coins!
Następnie po prostu pobieracie aplikacje, które każe wam program, uruchamiacie je i zaraz potem odinstalowujecie.
Program nie nalicza od razu coins, czyli po pobraniu, uruchomieniu i odinstalowaniu już aplikacji czekać trzeba jeszcze ok. 20 minut na nasze coins.
Program pozwala też na zarabianie dzięki wypełnianiu ankiet i oglądaniu filmików.
Zdarzają się nawet krótkie ankiety za 500 coins!

Dodam, że na samym pobieraniu aplikacji w ciągu 3-4 dni można zarobić 10zł, a gdy chcielibyśmy jeszcze zapraszać nowych użytkowników to zarobki mogą wzrosnąć na prawdę wysoko!
Gorąco polecam aplikację!
Każdy z was powinien spróbować!
Oczywiście proszę o zarejestrowanie się z mojego kodu, który wcześniej podałem tj. "XGLFCD"
Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.


RE: Cash Pirate - Łatwe zarabianie! - Mailowiec - 22-02-2015 10:03

Było Exclamation


RE: Cash Pirate - Łatwe zarabianie! - NeverForget - 22-02-2015 10:16

Było.


Cash Pirate - Łatwe zarabianie! - yazir - 22-02-2015 10:49

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.