Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Handel na allegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Własna Firma (/Forum-Wlasna-Firma-447)
+--- Dział: Działalność gospodarcza (/Forum-Dzialalnosc-gospodarcza-387)
+--- Wątek: Handel na allegro (/Temat-Handel-na-allegro-109111)

Strony: 1 2


Handel na allegro - Kapka - 22-02-2015 01:19

Witam.
Zamierzam ruszyć ze sprzedażą na allegro. Mam hurtowy dostęp do pewnych przedmiotów i cena za jaka będę sprzedawał to 30 - 100 zł. Chciałbym się dowiedzieć wszystkiego co może mi być przydatne chodzi mi o wszystko związane z prawem, podatkami i innym sferami jak reklama etc.

P.S. Wszystko chce zacząć za jakieś 3 miesiące jak skończę 18 lat.


RE: Handel na allegro - 4funsecond - 22-02-2015 01:28

Działalność gospodarcza to chyba podstawa.


RE: Handel na allegro - Kapka - 22-02-2015 11:21

A czy dalo by sie bez dzialnosci ? Jest jakis limit ?


RE: Handel na allegro - surfer0700 - 22-02-2015 11:23

Temat wałkowany milion razy...
Nie ma takiego czegoś jak limit. Ciągłość sprzedaży na allegro zobowiązuje Cię do założenia działalności gospodarczej. Jeżeli jesteś pewien że 'impreza' wypali to śmiało zakładaj, nie ma na co czekać. Jak nie, to spróbuj sobie przez miesiąc jak spełni Twoje oczekiwania, to zakładaj, nie spełnij to zwijaj manatki, zanim US Ci się do tyłka dobierze.


RE: Handel na allegro - bardok - 22-02-2015 22:09

Możesz też założyć firmę w Anglii. Bedzie taniej. Są odpowiedni firmy które oferują taką usługę i załatwiają wszystkie formalności.


RE: Handel na allegro - PremAccHack - 22-02-2015 22:28

/\ ciekawe mozesz mi dac wiecej info na ten temat


RE: Handel na allegro - bolo9797 - 22-02-2015 22:34

(22-02-2015 22:09)bardok napisał(a):  Możesz też założyć firmę w Anglii. Bedzie taniej. Są odpowiedni firmy które oferują taką usługę i załatwiają wszystkie formalności.
Zalezy co miales na mysli piszac 'taniej'. Prowadzenie to wiadomo ze bedzie nas owiele mnie kosztowalo, ale napisz moze ile zalozenie takiej formy kosztuje Smile Samo zalozenie konta w polskim banku na firme to musisz miec wszytsko przetlumaczone przez tlumacza przyesieglego, co nie jest raczej tanie Big Grin Juz nie wpominajac o innych rzeczach.


RE: Handel na allegro - bardok - 22-02-2015 22:40

(22-02-2015 22:28)PremAccHack napisał(a):  /\ ciekawe mozesz mi dac wiecej info na ten temat



nie, nie mogę poszukaj w googlu. Jeśli umiesz pisać na klawiaturze na pewno sobie poradzisz.


RE: Handel na allegro - i'wiki - 23-02-2015 17:24

3 tys ponad w miesiac i allegro robi donosa do skarbowkiHuh


RE: Handel na allegro - wasia90 - 04-03-2015 23:39

(23-02-2015 17:24)iwiki napisał(a):  3 tys ponad w miesiac i allegro robi donosa do skarbowkiHuh

Wątpię czy allegro robi donos do skarbówki Wink

W każdym bądź razie, jeżeli przekroczysz 3k to niezbędne będzie założenie firmy. No chyba, że chcesz się nabawić siwych włosów i codziennie rano modlić się, żeby nikt cię nie skontrolował