Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W co zainwestować 2000zł? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: W co zainwestować 2000zł? (/Temat-W-co-zainwestowac-2000zl-109109)

Strony: 1 2


W co zainwestować 2000zł? - lukasz1950 - 22-02-2015 00:58

Tj. w temacie. Jestem otwarty na propozycję 2


RE: W co zainwestować 2000zł? - 4funsecond - 22-02-2015 01:10

Cześć tej sumy na pewno w książkę bogaty ojciec biedny ojciec Smile


RE: W co zainwestować 2000zł? - lijon - 22-02-2015 02:25

Zainwestuj w rozwój.
Może jakieś kursy specjalistyczne?
Graficzny? Prawko? A może w wiedzę z książek ??


RE: W co zainwestować 2000zł? - Resick - 22-02-2015 13:18

(22-02-2015 01:10)4funsecond napisał(a):  Cześć tej sumy na pewno w książkę bogaty ojciec biedny ojciec Smile
Zdecydowanie popieram!Książki napisane przez Kiyosakiego jako dobry fundament pod inwestycje Lol


RE: W co zainwestować 2000zł? - Mailowiec - 22-02-2015 13:22

Opcje binarne Smile


RE: W co zainwestować 2000zł? - nitram - 22-02-2015 23:04

Mogę pomóc ten kapitał powiększyć zajrzyj do tego tematu:
http://zarabiam.com/Temat-Zarob-100-150-zlotych-w-30-minut-bez-ryzyka-mozesz-tylko-zyskac-100007
Oczywiście jest to pewny zysk z ochroną kapitału.

P.S.
(22-02-2015 01:10)4funsecond napisał(a):  Cześć tej sumy na pewno w książkę bogaty ojciec biedny ojciec Smile
Jak dla mnie jego książki są przereklamowane.

W skrócie to tak jakbyś kupił poradnik albo nawet sam napisał i sprzedawał a w środku poradnika taka treść:

"Dziękuję że kupiłeś mój produkt, powiem Ci co masz robić żeby zostać bogatym, stwórz produkt tak jak ja i go sprzedawaj."
Chamskie ale prawdziwe samo się nie zarobi.

Oczywiście bardzo ogólnikowo to napisałem, ale taki jest sens tych książek tylko zawiera więcej treści, po to żebyśmy myśleli że to jest wartościowa treść. To moja opinia więc możesz się z tym nie zgodzić.


RE: W co zainwestować 2000zł? - 4funsecond - 22-02-2015 23:25

Jestem w trakcie czytania i powiem tak :
Jasne ze książka nie da nam gotowego biznesu bo gdyby ktoś miał go dać od razu by się wypalił. Moim zdaniem ta książka zmienia pogląd na finanse, zaczynasz zastanawiać się czy chcesz na prawdę całe życie tak zapier*alac jak teraz. Uświadamiasz sobie, że pod koniec życia gdy będziesz sam nie miał siły pracować nawet przed komputerem nikt się tobą nie zajmie, będziesz miał 700zl renty które nie starczą na chleb nie mówiąc już o lekach. Uświadamia, że musisz sam na siebie odkładać lub zginiesz w nędzy.

To jest także tylko moje zdanie i nie musisz się zgadzać Wink


RE: W co zainwestować 2000zł? - Aikoinvestments - 23-02-2015 01:29

Witam ciekawy temat- sam cały czas przez to przechodzę- chociaż już chyba jestem na innym etapie i z perspektywy czasu oraz wiedzy którą posiadam

Mając 2 tyś PLN i w głowie myśl która już się urodziła czyli jak to zainwestować podzieliłbym ją na zasadzie budżetu jaki min radzi w T.Harv Eker innym dobry wg. mnie autor książek z pozycji inwestowania-motywacji-psychologii i tego jak zacząć inaczej myśleć o Robieniu pieniędzy.

Na pewno część kwoty polecam zainwestować w siebie czyli książki o tematyce jaka cie interesuje mogą być inwestycje, ale równie dobrze może być coś związanego np. z pisaniem jakiś programów itp. bo sposobów zarobienie pieniędzy jest XXX, a jaki ty masz pomysł na siebie tego nie wiesz jeszcze zapewne...- tutaj trzeba pomyśleć lub inaczej DZIAŁAĆ Smile czyli próbować Smile

Część przeznaczyć na inwestycje wysokiego ryzyka, a część na umiarkowanego ryzyka i DZIAŁAĆSmile

Temat rzeka, ale inwestowanie w siebie SZKOLENIA- KSIĄŻKI- KURSY to zawsze ci się przyda bo powiększasz swoje horyzonty i nigdy nie wiesz kiedy coś ci się przyda.


RE: W co zainwestować 2000zł? - edikiu - 23-02-2015 14:33

cóż gdybym dysponował takim budżetem zastanowiłbym się nad sprowadzaniem z Chin e-papierosów (głównie modów), różnica cen w Chinach i w Polsce sięga nawet 50%.


RE: W co zainwestować 2000zł? - BertoneTurbo - 23-02-2015 17:39

Ja ci juz napisalem na pw Smile nic ode mnie nie musisz kupowac. to co zainwestujesz widzisz codziennie. codziennie masz zarobek. Malo tego ile zainwestujesz to juz na starcie masz wyplacony refback ode mnie.