Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
paidverts czy dalej się opłaca? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: PaidVerts (/Forum-PaidVerts-395)
+---- Wątek: paidverts czy dalej się opłaca? (/Temat-paidverts-czy-dalej-sie-oplaca-109097)

Strony: 1 2 3 4 5


paidverts czy dalej się opłaca? - bercik80.98 - 21-02-2015 21:32

Co sądzicie o serwisie paidverts ? Ja jestem tam nowy ale zacząłem szukać opinii i wyczytałem że ta strona upada i nie opłaca się tracić czas na nią. Na pewnym forum wszyscy wypisywali że skończyli z tym bo im się nie opłacało. A wy co o tym sądzicie?


RE: paidverts czy dalej się opłaca? - 9Jarek9 - 21-02-2015 23:24

Ja bym na twoim miejscu wstrzymał się z inwestycją.


RE: paidverts czy dalej się opłaca? - miras4567 - 22-02-2015 13:11

Serwis jest trochę w słabej kondycji i nie wiadomo tak naprawdę co dalej, na zamknięcie moim zdaniem się nie zanosiSmile
Więcej info w specjalnym dziale o PaidvertsSmile
A co do inwestycji to raczej też bym trochę poczekał


RE: paidverts czy dalej się opłaca? - Izythor - 22-02-2015 13:16

A ja sądzę że Jo tak sortuje "grube ryby", że po kolejnym SWAP'ie który odbędzie się najprawdopodobniej w kwietniu, serwis będzie funkcjonował tak jak wcześniej lub jeszcze lepiej.


RE: paidverts czy dalej się opłaca? - kuleczkan - 22-02-2015 16:41

popieram zdanie Izythora poczekajmy skorzystajmy na kupowaniu akcji kiedy osiągną niską cenę a później je sprzedamy drożej


RE: paidverts czy dalej się opłaca? - Lamojednorożec - 22-02-2015 16:55

(22-02-2015 13:16)Izythor napisał(a):  A ja sądzę że Jo tak sortuje "grube ryby", że po kolejnym SCAM'ie który odbędzie się najprawdopodobniej w kwietniu, serwis będzie funkcjonował tak jak wcześniej lub jeszcze lepiej.

Że niby po kolejnym czym?


RE: paidverts czy dalej się opłaca? - 9Jarek9 - 22-02-2015 17:04

(22-02-2015 16:55)Lamojednorożec napisał(a):  
(22-02-2015 13:16)Izythor napisał(a):  A ja sądzę że Jo tak sortuje "grube ryby", że po kolejnym SCAM'ie który odbędzie się najprawdopodobniej w kwietniu, serwis będzie funkcjonował tak jak wcześniej lub jeszcze lepiej.

Że niby po kolejnym czym?
Chyba chodzi o SWAP.


RE: paidverts czy dalej się opłaca? - Izythor - 22-02-2015 20:09

Człowiek myśli o czymś innym a pisze co innego, oczywiście chodziło o SWAP Big Grin którego mam nadzieję nie będzie bo to nie potwierdzone info.


RE: paidverts czy dalej się opłaca? - Lamojednorożec - 22-02-2015 20:29

Swap będzie i cieszę się z tego powodu. Wyjdzie to jak najbardziej na plus dla programu. Ale widocznie Ty lubisz hyipy, które działają najwyżej miesiąc


RE: paidverts czy dalej się opłaca? - Mafesto - 22-02-2015 20:57

SWAP stworzy pewną granicę cenową, dodatkowo Jo pewnie wystawi kilka kk akcji by ją wzmocnić. Cena będzie niska, przez co za nadwyżkę z reklam na PV wielu ludzi zapewne przeznaczy na kupno akcji, prowizje ze sprzedaży doładują trochę budżet programu. Wydłuży się natomiast czas zwrotu w zamian za żywotność MTV/PV. Myślę, że cena uczciwa Wink