Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak "oprać" pieniądze? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak "oprać" pieniądze? (/Temat-Jak-oprac-pieniadze-109093)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Jak "oprać" pieniądze? - Assasinoo - 21-02-2015 22:28

(21-02-2015 22:14)Pawel Szamotulski napisał(a):  (...) Kto mu udowodni, że nie zbierał na auto np za 30k przez 3 lata do skarpety? (...)

To raczej Twoim zadaniem będzie udowodnienie, że zbierałeś je przez 3 lata do skarpety, a nie ich, by dociec, że nie zbierałeś. Z tego co się orientuję przy zakupie np. nieruchomości trzeba z góry mieć udokumentowane skąd pochodzą pieniądze w razie nieprzyjemności, jeśli np. przez 3 lata oszczędzasz część dochodów to powinieneś je mieć w banku(w razie czego wyciąg, że ta kwota nie wzięła się znikąd tylko np. od pensji regularnie parę stówek oszczędzałeś), jeśli dostałeś wsparcie finansowe od rodziny to powinieneś to zgłosić US (z tego co wiem nie płaci się z tego podatku ale trzeba zgłosić by wszystko było cacy). Także raczej marnie widzę ewentualne kręcenie w US Big Grin

@[szykiryki] Ass-as-in-oo Assasinoo

A co do autora tematu... jak dla mnie ktoś sobie 4fun założył taki temat, bo uważam, że jakby już zarobił te 100k nielegalnie to by wiedział co z tym zrobić, raczej te pieniądze nie wzięły się z nielegalnego handlu kapciami za hipermarketem Lol


RE: Jak "oprać" pieniądze? - asw - 21-02-2015 22:31

As-sas-in-oo tak lepiej


RE: Jak "oprać" pieniądze? - Max998 - 21-02-2015 22:42

A dlaczego nic nie może zrobić z tymi pieniędzmi skoro je zarobił?


RE: Jak "oprać" pieniądze? - Mauorycy - 21-02-2015 22:46

To bardziej temat na jakieś Torowskie forum...nie zarabiam.com Smile
Są sposoby na upranie nawet większej ilości gotówki...tylko mało kto się nimi dzieli...
Dobrą opcją są kryptowaluty(np. BTC)...są podobno jakieś pralnie tych "coinsów"...
Czytałem kiedyś pewien temat w tamtejszym internecie, gdzie gość się chwalił, że uprał prawie 2 mln pochodzące z handlu narkotykami w oparciu o BTC i bankomaty...(pisał po ang, więc nie mam pojęcia w jakim kraju używał bankomatu). Nie bardzo pamiętam już jak to wszystko działało, ale wiem, że miał specjalną czapkę, która miała lasery, których zadaniem było zniekształcenie jego mordy w kamerze bankomatu...Zabawy pewnie sporo...ale cel uświęca środki Smile


RE: Jak "oprać" pieniądze? - Assasinoo - 21-02-2015 22:51

(21-02-2015 22:46)Mauorycy napisał(a):  wiem, że miał specjalną czapkę, która miała lasery, których zadaniem było zniekształcenie jego mordy w kamerze bankomatu

Ty @[Mauorycy] a jakbym założył damskie rajtuzy na łeb to by dobrze było?


RE: Jak "oprać" pieniądze? - infinity8 - 21-02-2015 23:00

Mam pewny sposób na rozwiązanie tego problemu,a co ważne , jest zgodny z prawem i w dodatku jeszcze na tym zarabiamy. Gdyby ktoś potrzebował pomocy pisać PW


RE: Jak "oprać" pieniądze? - tixer - 21-02-2015 23:34

Nie znam się za bardzo ale możesz powiedzieć ze u Arabów zarobiłeś, na terenach ISIS i cię nie sprawdzą Smile


RE: Jak "oprać" pieniądze? - Mauorycy - 22-02-2015 00:22

(21-02-2015 22:51)Assasinoo napisał(a):  
(21-02-2015 22:46)Mauorycy napisał(a):  wiem, że miał specjalną czapkę, która miała lasery, których zadaniem było zniekształcenie jego mordy w kamerze bankomatu

Ty @[Mauorycy] a jakbym założył damskie rajtuzy na łeb to by dobrze było?

[Obrazek: 635228150907080349.png]


RE: Jak "oprać" pieniądze? - Ratchet - 22-02-2015 01:30

Można spróbować tak, przejść się 100 razy do któregoś z 4 naziemnych bukmacherów i za każdym razem obstawić 1000 zł na zdarzenie z 50% szansą na wygraną (np. zdarzenie z możliwymi tylko dwoma wynikami jak mecz tenisowy). Wygramy około 50 razy, ale ze względu na niskie kursy i podatek z początkowych 100 000 zł zostanie nam może 70 000 zł. Za każdym razem gdy wygrywamy zakład prosimy bukmachera o wydanie potwierdzenia odbioru wygranej.

Żeby jak najmniej stracić ze 100 000 zł przy obstawianiu możemy kierować się "dobrymi" typami (z jakiejś strony, od jakiegoś typera, itd.). Orientujemy się ilu naziemnych bukmacherów mamy w naszym mieście i obstawiamy u nich na zmianę, raz u jednego, raz u drugiego, itd. Czekamy około 2 lat po obróceniu całej kasy i dopiero potem wprowadzamy ją do obiegu.

Szansa na trafienie 50 zakładów z rzędu jest mniejsza, niż trafienie kilku 6 pod rząd w losowaniu Totka, ale nie niemożliwa i w razie kontroli mamy na to papiery (potwierdzenia odbioru wygranych), a wtedy to urząd, który nas kontroluje musi udowodnić, że to my mówimy nieprawdę (stąd 2-letni okres czasu, po którym wprowadzamy kasę do obrotu, aby to znacznie utrudnić na wszelki wypadek).

To tylko teoria, ale ciekawe czy jest szansa by to mogło się udać.


RE: Jak "oprać" pieniądze? - kociamber - 22-02-2015 01:37

A z kasynem jak jest? Ma ta osoba jednoosobową firmę i tak już boi się urzędasów bo sporo sobie przez tą firmę pierze kasy. Te hajsy pochodzą z "pośrednictwa" i więcej nie wiem. Aktualnie ma 94tyś w domu zebrane przez 30kilka dni...