Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak "oprać" pieniądze? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak "oprać" pieniądze? (/Temat-Jak-oprac-pieniadze-109093)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Jak "oprać" pieniądze? - kociamber - 21-02-2015 21:09

Witam. Chciałbym was się poradzić w pewnej kwestii, po tytule już się domyślacie Wink
Mianowicie pewna osoba ma większą kwotę pieniędzy które pozyskała w "nielegalny sposób". Znaczy, miała niezarejestrowaną działalność i na tym się dorobiła - nie oszukiwała ta osoba ludzi ani nie zajmowała się wymuszeniami, kradzieżami itp ani niczym co zaszkodziłoby drugiemu człowiekowi Wink W ledwie dwa miesiące ma w domu ponad 100tyś nielegalnych pieniędzy z którymi "nie może nic zrobić", bo tak na prawdę nie jest ich posiadaczem. No i co to w takiej sytuacji może zrobić aby jak najmniej tracąc wyprała tą kasę? Poradziła się mnie ta osoba bo wie, że zajmuję się inwestycjami i przeróżnymi formami zarobku. Mi nie przychodzi nic do głowy co można z taką kasą zrobić ;/ Myślałem o wygranej w kasynie ale to mogłoby nie przejść bo nie wiem jak się zgłasza wygrane w grach hazardowych. ;/ Może ktoś miał doczynienia z takim czymś? Wink

Pozdro dla czytających urzędasów Wink


RE: Jak "oprać" pieniądze? - evenixx - 21-02-2015 21:15

Nie znam się na tym ale może by ta osoba poszła do jakiegoś prawnik/doradcy czy kogoś kto by jej poradził co ma z tym zrobić ?


RE: Jak "oprać" pieniądze? - Maersk - 21-02-2015 21:16

Niech ta osoba da mi połowę z tego co ma to będzie mieć mniejszy problem. Poświęce się i pomogę Tongue


RE: Jak "oprać" pieniądze? - Szaman1644 - 21-02-2015 21:19

Przecież każdy może wygrać u bukmachera. Można mówić, że grała z rok i udało jej się uzbierać tyle Tongue


RE: Jak "oprać" pieniądze? - kociamber - 21-02-2015 21:22

A to nie trzeba żadnych potwierdzeń? Jak to się rozlicza i jaki podatek od wygranych bukmacherskich?


RE: Jak "oprać" pieniądze? - szykiryki - 21-02-2015 21:23

Zależy co ta "osoba" robiła.
Jeśli sprzedawała na allegro tudzież przeprowadzała transakcję z wpłatą na konto bankowe- kontrola US wysoce prawdopodobna przy takiej kwocie, w krótkim okresie czasu (mnie wezwali po ROKU jak miałam jednorazowy wpływ 18 tys.- skończyło się good, bo wszystko udokumentowane i opodatkowane...)
Jesli sprzedawała przysłowiową "pietruszkę" na bazarze, biorąc gotówkę do łapy- niech wydaje powoli (żadnego zakupu mieszkania, samochodu, przedmiotu o podwyższonej wartości).

Z prawnego pkt widzenia- wycieczka do US, opisanie źródła dochodu-> rozliczenie się wg wskazówek urzędnika.

Jakiej innej porady oczekujesz?!


RE: Jak "oprać" pieniądze? - olekn1 - 21-02-2015 21:24

Możesz powiedzieć, że to była inwestycja w BTC, raczej takiego czegoś nie trzeba, a nawet nie da się potwierdzić Smile


RE: Jak "oprać" pieniądze? - szykiryki - 21-02-2015 21:30

@[olekn1], wszystko można potwierdzić- wpływ na osobiste konto bankowe jest potwierdzeniem dochodu, niezależnie od tego, jaki jest tytuł transakcji. Bank może zgłosić do US każdą, "podejrzaną" operację.

Jak dostaję się kasiorę do ręki nie ma takiego problemu.


RE: Jak "oprać" pieniądze? - SynAyn - 21-02-2015 21:34

Z tego co wiem prostytucja jest nieopodatkowana...


RE: Jak "oprać" pieniądze? - mamrocik - 21-02-2015 21:40

(21-02-2015 21:34)SynAyn napisał(a):  Z tego co wiem prostytucja jest nieopodatkowana...

Tak , Ale to jego znajomy musiał by być np. żigolakiem beka
+ runo leśne także nie jest opodatkowane (jagody,grzyby) Lol
Ale to nadal mało, jak na 100k