Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupię wstawienie postu na dowolne forum gdzie posiadasz konto - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Kupię wstawienie postu na dowolne forum gdzie posiadasz konto (/Temat-Kupie-wstawienie-postu-na-dowolne-forum-gdzie-posiadasz-konto-109088)

Strony: 1 2


Kupię wstawienie postu na dowolne forum gdzie posiadasz konto - Gremquen - 21-02-2015 20:06

1.Nazwa przedmiotu :wstawienie postu na dowolne forum
2.Opis przedmiotu : Zapłacęł za wstawienie postu z podaną przeze mnie treścią na dowolne forum, gdzie mogą przebywać osoby zainteresowane tworzeniem stron internetowych, choć w pewnym stopniu.
Np. fora webmasterskie, graficzne, o zarabianiu, wielotematyczne (ale z aktywnoscia w dzialach webmasterskich).

Możliwość wstawienia postu przez jedną osobę na kilka for.
Jeśli na takim forum posiadamy już wątek, to niestety dziękujemy.

Oczywiście wątek nie może być od razu usunięty przez administrację.
3.Zdjęcia :
4.Kontakt : PW
5.Cena : 2zł/wątek
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal


RE: Kupię wstawienie postu na dowolne forum gdzie posiadasz konto - MichakPL - 22-02-2015 18:36

Zainteresowany, pisz PW, lub GG: 45004900


RE: Kupię wstawienie postu na dowolne forum gdzie posiadasz konto - Mercz - 28-02-2015 11:40

Uderzaj priv! Wink


RE: Kupię wstawienie postu na dowolne forum gdzie posiadasz konto - nokira - 01-03-2015 21:30

Chętny jestem, pisz PW Wink


RE: Kupię wstawienie postu na dowolne forum gdzie posiadasz konto - nosleep - 01-03-2015 22:05

mogę napisać 50 taki wątków na różnych forach, napisz na priv


RE: Kupię wstawienie postu na dowolne forum gdzie posiadasz konto - Tidus - 01-03-2015 22:06

Bardziej pasuje kategoria "Zlecę" Idea


RE: Kupię wstawienie postu na dowolne forum gdzie posiadasz konto - Dymay - 02-03-2015 07:43

Pisz pw!


RE: Kupię wstawienie postu na dowolne forum gdzie posiadasz konto - Gremquen - 02-03-2015 10:19

Odezwę się do was za kilka dni, gdyż na razie forum stoi zamknięte. Projektujemy nowy styl i troszkę się to przedłuża.


RE: Kupię wstawienie postu na dowolne forum gdzie posiadasz konto - lacia7 - 03-03-2015 22:47

Również mogę wykonać takie zadania , Kontakt PW bądź GG: 1540923.


RE: Kupię wstawienie postu na dowolne forum gdzie posiadasz konto - Pawlak093 - 05-03-2015 12:28

Pisz pw