Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik przegranego i załamanego hazardzisty. Ruszamy z ppa,shorte,youtube itp. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik przegranego i załamanego hazardzisty. Ruszamy z ppa,shorte,youtube itp. (/Temat-Dziennik-przegranego-i-zalamanego-hazardzisty-Ruszamy-z-ppa-shorte-youtube-itp-109070)

Strony: 1 2 3 4


Dziennik przegranego i załamanego hazardzisty. Ruszamy z ppa,shorte,youtube itp. - yolo69 - 21-02-2015 16:29

Zaczeło sie od grania w zakłady sportowe i ruletkę. Powkręcałem się w to bagno i jestem w plecy teraz 6k. Wisze kredyt i pożyczki. Najbliższa spłata 2,8k to 11 marzec. Potem zostaje kredyt po 300zł miesiecznie od 12 kwietnia. Załamałem sie i popłakałem chwilami mając samobójcze myśli. Mając dwadziescia pare lat...
Kiedyś zarobiłem już 500 dolców pare miechów w ppa na prostej metodzie youtube hack + spam fb.

Z pracy mogą mnie do tego wywalić bo brałem l4 i jeszcze mam 1 dzień nieusprawiedliwony... Ale nie chce sie poddawać i chce spłacić to zarobkami przez internet i wyjść na prostą w życiu. Ostrzegam was przed tym bagnem jakim jest hazard.

A teraz zaczynamy: dziś zarobiłem 0,57$ za leada.

Cel na dzis to wrzucenie z 3 hacków i założenie paru kont na youtube.
Nabijanie pkt na YTmonster i enhanceviews jak i addmefast.


Krążą po mnie strasznie chore myśli że jak sie nie uda to wezne kolejne pożyczki i postawie wszystko na jedną kartę żeby sie spłacić. No ale jak przegram to już nic nie pozostanie... Dlatego wolałbym zostać jednak przy spokojnym odrabianiu na PPA. W końcu mieszkam u rodziców i jakoś by tu zrozumieli.


RE: Dziennik przegranego i załamanego hazardzisty. Ruszamy z ppa,shorte,youtube itp. - adios123 - 21-02-2015 16:37

nie uzalaj sie na forum, ok?
wyjdz tam na prosta, taka moja motywacja xD


RE: Dziennik przegranego i załamanego hazardzisty. Ruszamy z ppa,shorte,youtube itp. - 4Colors - 21-02-2015 16:52

Ja to proponowałbym Ci jeszcze spróbować z subami ( a nuż widelec coś wpadnie Smile ).


RE: Dziennik przegranego i załamanego hazardzisty. Ruszamy z ppa,shorte,youtube itp. - Assasinoo - 21-02-2015 17:16

(21-02-2015 16:29)yolo69 napisał(a):  Cel na dzis to (...) nabijanie pkt na (...) addmefast.

Zbierasz punkty ręcznie czy iMacros lub czymś podobnym? I tak jak kolega UP, skoro korzystasz z facebooka to może spróbuj promocję gotowych programów. Powodzenia w walce, dasz radę! Smile


RE: Dziennik przegranego i załamanego hazardzisty. Ruszamy z ppa,shorte,youtube itp. - Voldir - 21-02-2015 17:17

Kolego, wydaje mi się że przesadzasz. Mając 6k długu, nie dostaniesz kolejnej pożyczki. Jak wyglądają Twoje zarobki? Twoja sytuacja wcale nie jest dramatyczna bo ja miałem w sumie 11 tysięcy długu za działalność gospodarczą i ZUS. Wyjechałem do Niemiec i spłaciłem dług w 7 miesięcy Smile

Rodzice nie mogą Ci pomóc ze spłatą, a Ty będziesz im oddawał później w ratach? Moja sytuacja była gorsza bo niestety byłem zdany tylko na siebie. Mam także rodzinę na utrzymaniu a mam 25 lat Smile


RE: Dziennik przegranego i załamanego hazardzisty. Ruszamy z ppa,shorte,youtube itp. - yolo69 - 21-02-2015 20:13

no wlasnie rodzice mogą pomóc ale jak sie dowiedzą o długu to będzie ogromny huk. Moja matka jest niezbyt normalna i bedzie panikowala najwiekszy miesiac. Postaram sie bez tego więc. Dzięki za wsparcie. Działam na Imacros ale mam tylko skrypt do facebook like bo reszta nie działa.

A co do subów to raczej dziękuje bo to masa samego spamu


RE: Dziennik przegranego i załamanego hazardzisty. Ruszamy z ppa,shorte,youtube itp. - master4 - 21-02-2015 20:46

Dodatkowo chyba najgorszym rozwiązaniem jest branie kredytu w banku aby spłacić stary kredyt. Możesz próbować sprzedawać konta addmefast,lajki na FB, wyświetlenia na yt wiadomo po g*wnianych cenach ale trzeba trochę zapieprzać żeby się odkuć, życzę powodzenia i polecam adf.ly chwilowo lepsze stawki!


RE: Dziennik przegranego i załamanego hazardzisty. Ruszamy z ppa,shorte,youtube itp. - Nexudus - 21-02-2015 21:36

Jak bys chcial moglbyamy razem cos pozarabiac Smile mam konta fb z grupami pod suby. Jak cos to pisz


RE: Dziennik przegranego i załamanego hazardzisty. Ruszamy z ppa,shorte,youtube itp. - yolo69 - 22-02-2015 18:10

dzieki za wsparcie. Dzis zarobione 1,86$ wiec do sukcesu jeszcze w ch. daleko. Dzis zaczne montować filmik na youtube i właczyć zarabianie. Mam nadziej ze nie popatrzą na bany.

-uruchomiłem nowego bota AMF i nabijam like na fun page
-dodałem pare filmików z hackami i nabiłem programem po 300 views i jakieś like


Zdecydowanie musze przyspieszyć


RE: Dziennik przegranego i załamanego hazardzisty. Ruszamy z ppa,shorte,youtube itp. - nykkusek - 22-02-2015 20:19

(21-02-2015 17:17)Voldir napisał(a):  Kolego, wydaje mi się że przesadzasz. Mając 6k długu, nie dostaniesz kolejnej pożyczki.

Bez problemu dostanie śmieciowy kredyt typu Provident, mój ojciec ma jakieś 150k długu i nie ma żadnych problemów aby dostał kredyt kiedy chce Big Grin