Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aplikacje na adroida do zarabiania i cashpirate - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Aplikacje na adroida do zarabiania i cashpirate (/Temat-Aplikacje-na-adroida-do-zarabiania-i-cashpirate-109034)



Aplikacje na adroida do zarabiania i cashpirate - android2548 - 21-02-2015 09:54

Mam pytanie czy znacie jakieś dobre wypłacalne aplikacje na androida do zarabiania? Mincoins mi nie działa nie zalicza. Zacząłem korzystać z cashpirate. Mam już ~2.2$. I jest problem odnośnie tej apki gdy pobieram apki z zakładki cash pics to mi zalicza szybko a z pozostałych dwóch sponsorpay i aarki nie zalicza mi mimo, iż zarobiłem na nich już około 600. Pisałem do supportu kazali ss wysłać wysłałem narazie cisza.


RE: Aplikacje na adroida do zarabiania i cashpirate - misterzelek - 21-02-2015 10:10

Tez ta mam to robię tyylko od nich


RE: Aplikacje na adroida do zarabiania i cashpirate - android2548 - 21-02-2015 10:13

Właśnie też zacznę robić, ale przydałaby się druga apka w tym czasie, bo raczej oni nie sypia tymi apkami. Znacie jakieś inne fajne WYPŁACALNE i DOBRE do zarobienia. A tak btw. widziałem filmik na yt odnośnie pirate cash moge go wrzucić tutaj? gdzie typek miał kilkanaście apek od nich.


Odp: RE: Aplikacje na adroida do zarabiania i cashpirate - dareo0045 - 21-02-2015 10:17

(21-02-2015 09:54)android2548 napisał(a):  Mam pytanie czy znacie jakieś dobre wypłacalne aplikacje na androida do zarabiania? Mincoins mi nie działa nie zalicza. Zacząłem korzystać z cashpirate. Mam już ~2.2$. I jest problem odnośnie tej apki gdy pobieram apki z zakładki cash pics to mi zalicza szybko a z pozostałych dwóch sponsorpay i aarki nie zalicza mi mimo, iż zarobiłem na nich już około 600. Pisałem do supportu kazali ss wysłać wysłałem narazie cisza.

Ja od czerwca 2014 zarobiłem 47,50$.Bierz tylko te z głównej strony.za 6 centów i te za 10 do 3dni muszą być zainstalowane.Reszty raczej nie nalicza i prędko to się nie zmieni.

Pokój z waaaaami,aaa kuchniaaaa ze mnąąą.


RE: Aplikacje na adroida do zarabiania i cashpirate - android2548 - 21-02-2015 10:20

A polecacie inne apki?


RE: Aplikacje na adroida do zarabiania i cashpirate - Mercz - 21-02-2015 11:48

Aarki może Ci rzeczywiscie nie zaliczac, bo ich system nie odsyla informacji o pomyslnym zainstalowaniu apki i otworzeniu.
Sponsorpay przy wiekszosci odsyla ta informacje. Wystarczy, ze klikasz instal, przenosi Cie do google play z apka, czekasz 2 sekundy - instalujesz, odczekujes kilka sekund i powinien byc komunikat, zebys otworzyl aplikacje. Wink Bez tego komunikatu, jak otworzysz, to nic nie dostaniesz.

TapCash.


RE: Aplikacje na adroida do zarabiania i cashpirate - android2548 - 21-02-2015 11:52

Ja mam cały czas w weryfikacji to co z sponsorpay zrobiłem jedno tylko się udało moge ss nawet dać. Od supportu cisza. Mam w sponsorpay deutsch texas hold'em pobieram go i nic nie dolicza.
Edit. Tap Cash to apka do zarabiania. Jak ją oceniasz? Lepiej zalicza?


Odp: Aplikacje na adroida do zarabiania i cashpirate - dareo0045 - 21-02-2015 12:24

Tylko te z Pirate Picks.Reszty chyba nie zalicza.


RE: Aplikacje na adroida do zarabiania i cashpirate - Admin - 21-02-2015 14:53

Było wielokrotnie, wystarczy poszukać.


Aplikacje na adroida do zarabiania i cashpirate - Admin - 21-02-2015 14:53

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.