Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta (/Temat-LUCRE-LAB-projekt-na-miare-PV-wlasna-gielda-i-kryptowaluta-108994)



RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - rafi213 - 27-03-2015 22:34

w poniedzialek zobaczycie w jakiej to bedzie formie (będą pewne ograniczenia) nic wiecej juz napisac nie moge.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Duxone00 - 27-03-2015 23:05

odpowiedź supportu na moje pytanie zadane dzisiejszego dnia z rana
[Obrazek: uvedzb.jpg]


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - MistrzuSysi - 27-03-2015 23:22

Ja polecam TM maksymalnie 20 reklam do wyklikania plus pracujące Adpacki i tyle wystarczy.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Duxone00 - 28-03-2015 06:44

myślę że dobre posunięcie Smile
[Obrazek: 4kbr0b.jpg]


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - overlord25 - 28-03-2015 08:21

Dziwne jakieś zagrania admina do was napisał że start w poniedziałek a na polskim forum tam gdzie siedzi i zawsze informuje o nowościach nie bardzo się tym chce chwalić napisał tylko że jeśli paypal będzie to będzie wprowadzona blokada środków w programie na 50 dni


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - MistrzuSysi - 28-03-2015 10:18

od początku dziwny jest ten program. Ja go tylko obserwuję.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - overlord25 - 28-03-2015 11:26

Zaraz mają włączyć PayPala limit to 25$ tygodniowoSmile


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - rafi213 - 28-03-2015 11:33

Admin ogłosił tam już oficjalnie na jakich zasadach bedzie dzialal paypal.

Poprawka juz jest paypal szybciej niż myslelismy Smile limit tak jak napisał overlord25 to 25 $ i tylko na zakup kampanii.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - pixel21 - 29-03-2015 08:35

Witam mam pytanie kupiłem paczke za 1 $ XD i teraz jak klikam Take activate ad to w zaklace paid ads mam 9 reklam. Wyklikuje je jednak mam pytanie kiedy LabPointsy zamieniają się w pieniądze ? Z góry dzięki za odpowiedź Smile


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - 9Jarek9 - 29-03-2015 08:58

(29-03-2015 08:35)pixel21 napisał(a):  Witam mam pytanie kupiłem paczke za 1 $ XD i teraz jak klikam Take activate ad to w zaklace paid ads mam 9 reklam. Wyklikuje je jednak mam pytanie kiedy LabPointsy zamieniają się w pieniądze ? Z góry dzięki za odpowiedź Smile
Od poniedziałku do piątku są naliczenia. Oprócz tych 9 reklam po 25 punktów dostajesz takie za które dostajesz pieniądze.