Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta (/Temat-LUCRE-LAB-projekt-na-miare-PV-wlasna-gielda-i-kryptowaluta-108994)



RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - SmigolMarek - 27-09-2015 19:56

Może użytkownicy skupują (Co by było dosyć dziwne). Może być też taka możliwość że usuwają swoje propozycje sprzedaży.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - DeI - 27-09-2015 20:29

16 Sierpnia zleciłem ponad 100$ do wypłaty do teraz nie dostałem nic cofnąłem zlecenie i wszystko władowałem w sharesy bodajże 2 dni temu stąd lekki wzrost Tongue


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - SmigolMarek - 27-09-2015 21:19

A już myślałem że coś się dzieje :/


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - jackthekiller - 02-10-2015 19:05

anulują wypłaty i kupują akcje dlatego cena powindowała w górę...

a admina ani widu ani słychu od kilku dni..nic nie pisze, dywidendy nigdzie nie są wykazywane, brak informacji o przychodach, zyskach, stratach i innych serwisach


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - supercola - 31-10-2015 12:37

Jak tam Lucrelabowicze ? Wypłatę 13$ jak kiedyś zleciłem to dostałem, nie wiem jak wy... Smile


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Meloman - 01-11-2015 09:44

Moja wypłata 32$ na Bitcoin wisi od 08.24. A ogólnie podejście mam takie, że może dostanę tą wypłatę, a może nie. Napewno jej nie wyczekuje Big Grin


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - supercola - 29-12-2015 20:53

Jest jakikolwiek kontakt z adminem lucrelabu ? ... Smile


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - twardy - 29-12-2015 21:01

Na hyip forum czasami jakies bzdury popisze. Jakis nowy serwis zapowiedzial, gdzie beda... udzielac rad prawnych, czaicie?


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Revoltan - 16-01-2016 11:51

Polecam wszystkim zakładać spory na PP z firmą MIX HOLDING, mi dzisiaj został wrócony cały wkład, który wpłaciłem na LucreLab Smile


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Gremquen - 16-01-2016 12:52

Del