Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta (/Temat-LUCRE-LAB-projekt-na-miare-PV-wlasna-gielda-i-kryptowaluta-108994)



RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - daniel42na - 19-09-2015 15:21

Dziwne, że w mixsub mają za co wypłacać Undecided
Zwykłe oszustwo i nieuczciwość wobec partnerów, temat przenosze do działu scam.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - overlord25 - 21-09-2015 16:24

Info od admina

Witam

Na temat harmonogramu planu naprawczego nie mam za wiele do powiedzenia. Aktualnie czekamy na zwrot VATu. Aby pokryć choć część najstarszych wypłat postanowiliśmy sprzedać serwis wylicytuj. Na dniach uruchomiona zostanie polska hurtownia doładowań, która w jakimś stopniu też mam nadzieje przyczyni się do wyrównania tej różnicy podatkowej. Niestety do TuZa trzeba ciągle dokładać nowe środki a sprzedaż nie maleje co też przyczynia się do stagnacji projektu (jeśli chodzi o wypłaty na ten moment).

Do wypłacenia mamy w tym momencie koło 58 tysięcy dolarów.

Jak widzę przyszłość? Szczerze powiadziawszy po spłaceniu wszystkich inwestorów prawdopodobnie będę chciał go zamknąć lub zamienić w serwis wymiany ruchu bez możliwości zarabiania, ale nie wykluczam też innych możliwości (na ten moment).

Prosiłbym też o nie wysyłanie gróźb w moją stronę.

Pozdrawiam


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - brozek123 - 21-09-2015 18:46

ciekawie się robi Big Grin


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - mostow - 22-09-2015 18:51

Mam trochę LucreCoins. Mogę coś z nimi zrobić pożytecznego czy na straty?


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - supercola - 23-09-2015 19:55

"Po spłaceniu wszystkich inwestorów" ... To niech ruszy to, zwróci mi się wszystko i dopiero niech zamyka ... Smile


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - twardy - 24-09-2015 23:24

Cytat:W każdym bądź razie idziemy do przodu w kwestii zwrotów. W tym miesiącu będziemy mieli koło 3k PLN na wypłaty

Najs. A podobno zleconych wyplat wisi 58000$. OK!


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - overlord25 - 25-09-2015 10:43

Jeszcze trzeba doliczyć do tego skupowanie sharesów przez admina za 1.10$ to będzię gdzieś 106000$ + 58000$ = 164000$ Rolleyes


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - jackthekiller - 26-09-2015 17:17

albo nie będzie nic i tylko wystawimy "list gończy" za KamilkiemUndecided4


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - SmigolMarek - 27-09-2015 18:36

Cena sharesów idzie powolutku do góry z tego co widzę


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - twardy - 27-09-2015 19:15

Troche to dziwne. Tym bardziej po informacji "mam 3k zl na wyplaty, gdzie zleconych jest 59k $'.