Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta (/Temat-LUCRE-LAB-projekt-na-miare-PV-wlasna-gielda-i-kryptowaluta-108994)



RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - ArturG - 09-09-2015 15:19

Ten komunikat wisi od wczoraj Wink


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - saq714 - 09-09-2015 15:21

Przerwa ma być do dzisiaj do wieczora. Jestem ciekaw...


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - kolorpurpury - 09-09-2015 19:12

Czy wroci nie wiadomo. W zasadzie wszystko zalezy od tego zwrotu VAT. Na razie jedno jest pewne. Program wyczyscil sie z wszelkich dlugow itp. A ma zbudowane juz jakies produkty. Przy zwrocie Vat i rozwinieciu tych produktow do tego czasu, nie ma podstaw by nie wrocil w jeszcze lepszej kondycji. Zalezy to tez od uczciwosci admina. Na razie widac ze bardzo bardzo stopniowo rosna te dywidendy ale ich poziom nadal zenujacy. Ja jedyne co robie i co mi zostalo to co tydzien za te grosze skupuje akcje - na wypadek gdyby LL jednak wrocil. Jak nie wroci to na dzien dzisiejszy juz sie pogodzilem z utrata kasy (i tak to byly nadwyzki z paidverts wrzucone w LL Smile)


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - hypocrisy - 09-09-2015 20:04

Jakby nie patrzeć to ciężko znaleźć jakiekolwiek powody do optymizmu, dywidendy budzą tylko uśmiech politowania, cała mechanika zmieniła się w zasadzie z dnia na dzień, a cała sytuacja ze zwrotem vat wydaje się nieco naciągana i na pewno nie budzi zaufania...Bo jeśli cała procedura się przeciągnie, to co wtedy? Kolejna obietnica admina do kosza? Niemniej wciąż wierzę w LucreLab, wierzę w admina i wierzę w to, że uda się w tym programie wyjść na plus, nawet jeśli nie będzie hulał jak przed swapem. Póki co mam nadzieję że cena akcji trochę jeszcze poleci, zrobię drobne zakupy i będę czekał. No i ciekami mnie co się stanie z Lucrecoinem, sporo było wokół niego szumu, kranik otwarty, tylko że całość jest póki co zupełnie bezwartościowa...


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Obywatel - 09-09-2015 20:58

Opatrzność czuwa? Kilka tygodni temu, wyczyściłem konto. Zamierzałem w wrócić na dniach w kilka btc. A tu taka niespodzianka....


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - supercola - 12-09-2015 20:12

Ktoś wie co z wypłatami ? ... 2015-08-28 - zleciłem i cisza.. 0 odpowiedzi admina, nic ..


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - overlord25 - 13-09-2015 09:18

Admin nie ma kasy żeby wszystkim wypłacić Smile


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - polaco1980 - 15-09-2015 14:25

(13-09-2015 09:18)overlord25 napisał(a):  Admin nie ma kasy żeby wszystkim wypłacić Smile

Jeszcze nie tak dawno pisał, że nie potrzebuje pieniędzy tylko czasu...hmm...

Minęły 2 tygodnie od napisania ticketa...żadnej odpowiedzi, żadnej informacji na oficjalnym forum, balans wyzerowany...

Jak dla mnie SCAM.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - mikuss - 15-09-2015 14:35

@[polaco1980] napisz pw na forum z nazwą na h


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - rafi213 - 15-09-2015 15:00

Nie jest to Scam ale niestety z chwilą zaprzestania naliczeń nie tylko program uległ zawieszeniu ale pewnie i programiści już tam nie przesiadują ( czyt. nie dostają wynagrodzeń bo i w sumie nie ma tam żadnej roboty) - więc oszczedność na maksa. Było obiecane że coś zostanie zrobione z LC ale to także stoi .
Czekamy teraz na oficjalne informacje od admina kiedy i czy w ogóle dostaną ten zwrot VAtu.
Obecnie - serwis Wymiana SMS (przerwa techniczna nie wiadomo do kiedy ) serwis Prosub - raczej jak do tej pory nie wzbudził dużego zainteresowania w porównaniu do konkurencji na naszym forum . Jedynie wiem że mocno sprzedają się doładowania i to by było tyle.