Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta (/Temat-LUCRE-LAB-projekt-na-miare-PV-wlasna-gielda-i-kryptowaluta-108994)



RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - ArturG - 07-09-2015 10:30

Ja miałem $0,83 i wyzerowało mi się konto, więc napisałem do admina, a on oddał mi te $0,83 i dodatkowo w ramach rekompensaty dodał jeszcze $0,17 i teraz mam całego $1 Smile

Więc jak macie problem to piszcie tickety, a nie czekajcie aż kasa sama wam wróci, bo zapewniam was że tak się nie stanie Smile


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - seba274 - 07-09-2015 16:23

Napisałem ticketa kilka dni temu. 0 odzewu i kasy nie ma nadal


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - overlord25 - 07-09-2015 16:49

Jakoś się teraz nie odzywają ci co wcześniej chwalili program że jest super że da zarobić i tak dalej Smile


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - AlucyBlue - 07-09-2015 16:49

Wątpię żeby to był po prostu scam, bo wiele ludzi pisze tickety i dostaje swoje "zabrane" pieniądze. Może po prostu zaczekajcie, troszkę cierpliwości i wiary w ludzi Big Grin


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Meloman - 08-09-2015 05:48

(07-09-2015 16:49)overlord25 napisał(a):  Jakoś się teraz nie odzywają ci co wcześniej chwalili program że jest super że da zarobić i tak dalej Smile
Tym osobom [m.in mnie] nie chce się po prostu dyskutować i toczyć wojny na kilkanaście stron tematu na temat tego, dlaczego uważa się, że program nie jest skończony :|


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - rafi213 - 08-09-2015 12:00

(08-09-2015 05:48)Meloman napisał(a):  
(07-09-2015 16:49)overlord25 napisał(a):  Jakoś się teraz nie odzywają ci co wcześniej chwalili program że jest super że da zarobić i tak dalej Smile
Tym osobom [m.in mnie] nie chce się po prostu dyskutować i toczyć wojny na kilkanaście stron tematu na temat tego, dlaczego uważa się, że program nie jest skończony :|

Zgadzam się całkowicie z tym co napisał Meloman. Poza tym chyba lepiej że się nie odzywamy w tej chwili bo nie ma tu już czego chwalić obecnie.
Admin gwałtownie zmienił działanie tego hyipa, można nawet powiedzieć że zmiany nadeszły z dnia na dzień, nie takie były założenia ale cóż czas pisze własne scenariusze. Gdy dawał dobrze zarobić pokazywałem to i dzieliłem się tymi informacjami ze wszystkimi, teraz gdy jest zastój już tego biznesu nie polecam aby nie wciągać nowych osób , czy widzicie w tym coś złego?
Byłem i jestem tak jak i każdy na tym forum tylko użytkownikiem LL i nie mam żadnego wpływu na decyzje admina (właściciela) poza tym kasa nie bierze z powietrza i gdy chwilowo jej nie ma musimy uzbroić się w cierpliwość. Ja osobiście wierzyłem i nadal wierze w LL i jestem dobrej myśli że powróci tak jak zapowiedział to admin w jeszcze lepszej kondycji jak to było przez te 5 miesięcy niezłego zarabiania .


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - kolorpurpury - 08-09-2015 16:09

Pozostaje mi sie zgodzic z powyzsza wypowiedzia, bo mam takie samo zdanie. Jak nie ma kasy i wplywow to z czego ma płacić? Robic takie myki jak Joel w Paidverts? Czyli zwiekszac wplywy od inwestorow przyciagajac ich mega naliczeniami? Wtedy jeszcze by byla kasa na wyplaty jakis czas ale jakby sie skonczyla to posiadanie 5 produktow noc by nie pomoglo z dlugiem rzedu 5 milionow $. Myslcie.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - twardy - 08-09-2015 21:39

Tak z ciekawosci, ktos zakladal spor na pp i odzyskal kase?


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - ArturG - 09-09-2015 09:33

Czy LL jeszcze wróci? Sad


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - rafi213 - 09-09-2015 11:45

We come back tommorowSmile