Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta (/Temat-LUCRE-LAB-projekt-na-miare-PV-wlasna-gielda-i-kryptowaluta-108994)



RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - rafi213 - 26-03-2015 13:01

dzisiejsze naliczenia na bardzo zblizonym poziomie do wczorajszego


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Barabaszz - 27-03-2015 10:19

Tak jest,3% ciągle się utrzymuje.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - rafi213 - 27-03-2015 16:25

a jednak Smile
dostałem informacje że od poniedziałku lub nawet od soboty wieczór będzie dostepny procesor paypal do wpłat na zasadach podobnych do tych w PV


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - asamer - 27-03-2015 16:45

Wreszcie, chociaż nie wiem czy akurat PP to dobry pomysł, bo rozwala większość programów, ale zobaczymy.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Duxone00 - 27-03-2015 17:11

(27-03-2015 16:25)rafi213 napisał(a):  a jednak Smile
dostałem informacje że od poniedziałku lub nawet od soboty wieczór będzie dostepny procesor paypal do wpłat na zasadach podobnych do tych w PV

i dobrze bo w obecnych procesorach płatniczych jakie są
żądają ode mnie zdjęć kart kredytowych bądź d.o
co powstrzymuje mnie od inwestycji w tym programie, z niecierpliwością czekam aż dodadzą paypal'a


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - rafi213 - 27-03-2015 17:32

Niom ja tez uważam że ot super wiadomość, bo wiele osob czekało z inwestycją na paypal. Asamer jakie problemy? jak długo bedzie tyle trzeba korzystać , jak poźniej by znowu nie było to będzie procesor autorski już wdrożony.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - asamer - 27-03-2015 19:05

Takie problemy, że połowa programów którym nagle PayPal odmówił współpracy bardzo szybko padła. Po drugie jest dużo oszustów, którzy wykorzystują system roszczeń i też przyczyniają się do problemów.
Ale nie chcę być źle zrozumiany, cieszę się, że wprowadzają "normalny" procesor, bo będzie można zainwestować.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - overlord25 - 27-03-2015 20:22

Rafi213 od kogo dostałeś tą iinformacje że paypal będzie?


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - rafi213 - 27-03-2015 21:10

upssfacepalm/ mam nadzieje że nie było to wielką tajemnicą - info od samego szefa Smile


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - overlord25 - 27-03-2015 21:34

To ciekawe bo ten szef tego projektu wyrażnie wcześniej zaznaczał że paypal będzie tylko do wypłat a nie wpłat i nic o tym nie pisze że będzie paypal