Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta (/Temat-LUCRE-LAB-projekt-na-miare-PV-wlasna-gielda-i-kryptowaluta-108994)



RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - twardy - 24-08-2015 14:03

O lol, liczylem na jakiegos centa na udzial, co to ma byc Big Grin wtf


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - mintek14 - 24-08-2015 22:03

Moje wszystkie LabPointsy zostały z automatu wymienione na LucreCoinsy, ktoś mi powie co tu się odwala i co można z tym teraz zrobić ? Jest tu tyle wiadomości że ciężko cokolwiek znaleźć


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - spaltooln - 24-08-2015 22:11

Dlatego kto byl na tyle madry to w pore wycofal sie z programu. Takie moje zdanie Smile


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Barabaszz - 25-08-2015 07:31

@mintek14, wszystkie lp zostały zamienione na lc z którego raz w tygodniu wypłacana będzie dywidenda - taki swoisty swap Wink


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - kolorpurpury - 25-08-2015 20:57

Zażartował chłop.. Nic zobaczymy za tydzień..


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - todek78 - 25-08-2015 21:04

Niestety takie zmiany powodują spadek zaufania i wycofywanie się ludzi. Nie wróży to dobrze programowi. Chyba, że LL będzie wyjątkiem i taki 'swap' nie będzie oznaczał początku końca programu, bo jak na razie w e wszystkich programach tak było niestety...


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - Revoltan - 26-08-2015 18:58

Ktoś czeka tak jak ja na wypłate już 7 dzień?


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - twardy - 26-08-2015 19:09

Admin juz nie ukrywa o co mu chodzi z tymi zmianami Wink Czym wiecej ludzi sie wyprzeda po jakichs smiesznych pieniedzach tym mniejsze zobowiazania bedzie miec do splacenia. Ciekawe co ma przygotowane na moment kiedy bedzie 'chcial' od nas akcje odkupic.

A co do wyplat Revoltan beda... jak beda Smile Ja swoja zlecilem 14 sierpnia, w poniedzialek 'wszystkie wyplaty poszly', napisalem na support i dzisiaj dostalem odpowiedz 'kiedy zostala zlecona?'. Masakra.


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - todek78 - 26-08-2015 19:19

A pamiętam jak całkiem niedawno ktoś na tym forum próbował udowodnić mi wyższość tego programu nad innym, moim zdaniem najlepszym. Tamten starszy o pół roku śmiga jak ta lala, płaci i będzie tak długo działał, a tu... jak widać i słychać Wink


RE: LUCRE LAB projekt na miarę PV własna giełda i kryptowaluta - overlord25 - 27-08-2015 11:34

Nie można zlecać wypłaty na PayPal Smile a na TopUp.zone PayPal został usunięty Smile